Strona główna > Ekonomia i Biznes > Banki > kredyty frankowe

kredyty frankowe

kredyty frankowe

Znacie kancelarie prawne, które bezpłatne analizują umowy o kredyty frankowe i dają rekomendacje, co robić dalej z tematem?

sttachu4

Posty: 2

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

KRK-Gosiaa

Posty: 3

 
Banki stosowały w umowach frankowych klauzule niedozwolone, a to nie jest uczciwe, zgodne z prawem, po prostu. Wiadomo, że kredytobiorcy chcieli zyskać. I z tego powodu właśnie teraz mamy wędrówki do kancelarii frankowych , czesto wspieranych wyrokiem TSUE, a nawet rekomendacjami KNF i analizami UOKiK. Zostawiam namiary na kancelarię zajmującą się sprawami frankowiczów - > https://www.kancelarianik.pl/ na stornie jest do nich nr

tomeix

Posty: 18

 
Prawda. Podobno w większości umów można się doszukać klauzul niedozwolonych, jeszcze przed 2004 rokiem, a jaka skala tego musi być? Przerażające.

azreala

Posty: 6

 
Wszystkie umowy kredytowe można udoskonalić, zoptymalizować. To nie jest nic stałego tak naprawdę i wielu kredytobiorców niestety jeszcze tego nie rozumie.

pawel253

Posty: 15

 
Niektóre kancelarie słyszałem, że nie biorą mniejszych roszczeń, tylko celują w poważniejsze sprawy. Nie wiem, czy to prawda, ale wydaje mi się, że opłacałoby się iść do kancelarii elastycznie podchodzącej do obsługi klienta.

Black_Riot

Posty: 7

 
Umowy z bankiem się przedawniają, więc wypada podejmować decyzje o walce nieco szybciej. Nie każdy o tym wie. Mamy bardzo skomplikowane prawo i samodzielne działania, czy negocjacje to mrzonka. Nikt Cię poważnie nie potraktuje.

Marko

Posty: 9

 
Myślę, że jednak warto wykreślić hipotekę z księgi wieczystej. Wolność od zabezpieczeń to powinien być główny cel każdego kredytobiorcy teraz.

Miki

Posty: 11

 
Już i tak prawo zabrania zaciągnięcia kredytu frankowego. Teraz banki udzielają kredytów w walucie, w której zarabiasz. Są od tego oczywiście pewne wyjątki, ale co do zasady już rynek się zmienił i całe szczęście.

Kitas

Posty: 4

 
Przecież nawet Komisja Nadzoru Finansowego wydała rekomendację bankom, żeby tworzyły fundusze na roszczenia :) Przecież to śmieszne. Sam system widzi, że nabierali klientów, a teraz nagle wody w usta nabierają, czy co?

tubbytimmy1

Posty: 19