Strona główna > Ekonomia i Biznes > Banki > bezpieczne i szybkie pożyczki

bezpieczne i szybkie pożyczki

bezpieczne i szybkie pożyczki

Słyszał ktoś o pożyczkach społecznościowych na dobrych warunkach? Ponoć za granicą ten system ładnie hula i dużo ludzi z tego korzysta, a w PL? Nie widziałem zbyt wiele takich ofert..

21gregorek

Posty: 12

 
Ja mam porównanie, za chwilówkę płaciłem kilka razy więcej, niż teraz płacę za pożyczkę od osoby prywatnej w formie społecznościówki. Zdecydowanie korzystniej jest.

Gruamer

Posty: 29

 
Póki co mam pieniądze na lokacie, ale chyba je stamtąd zabiorę, bo zysk mam z tego śmieszny po prostu. Znajomy mnie namawia na pożyczkę społecznościową, można zarobić ponoć sporo więcej niż na lokatach wszelkiej maści. Zobaczę, sprawdzę to.

Madzia

Posty: 20

 
Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony www.pozyczkolandia.pl. Nie wiem czy są podobne na tym sobie poziomie, ale ja nie znalazłem. Tu mam dużo zabezpieczeń jeśli by mi się jakiś pożyczkobiorca spóźniał ze spłatą. Mogę jako inwestor poczuć się pewniej. No i zyski są nieporównywalnie wyższe niż w przypadku załóżmy lokat, a o kontach oszczędnościowych nie wspominając.

Krzysio

Posty: 17

 
Co ja bym zrobił bez chwilówek? Chyba bym zginął ;P Dla mnie to jest podstawowy produkt finansowy, ciągle coś trzeba kupić, a to do auta, a to do domu, i skąd w inny sposób wziąć na to kasę?

ER_DOR

Posty: 22

 
Raz w życiu pożyczyłem pieniądze na procent, ale to był znajomy, znajomego, który akurat potrzebował kasy, także w miarę ta osoba była pewna. W sumie niezły zarobek z tego wyszedł.

45@54

Posty: 33

 
Trudna sprawa z tymi pożyczkami, dużo ofert, ciężko się na coś zdecydować. Trzeba by sobie prześledzić na spokojnie warunki w konkretnych firmach. Na pewno – nie wolno się śpieszyć, na spokojnie..;) Tylko spokój nas może uratować.

Hardkorowy Koksu

Posty: 23

 
Dobrze w sumie, że teraz praktycznie wszystko można kupić na raty, dla mnie raty to jest najważniejszy wynalazek ludzkości...ważniejszy od koła ;>

Wariat

Posty: 24

 
No ja to jestem z tych co się boją pożyczek jak ognia. Mam złe doświadczenia, bo mój kuzyn kiedyś się wpakował w prawdziwą spiralę i długo z tego wychodził.

Kiziak

Posty: 20