Strona główna > Ekonomia i Biznes > Banki > Ktoś brak pożyczkę bez bik ?

Ktoś brak pożyczkę bez bik ?

Ktoś brak pożyczkę bez bik ?

Cześć.

Pomimo tego, że ostatni kredyt spłaciłem rok temu, to nadal jestem w BIK-u. Czy mogę liczyć na to, że dostanę w jakiejś instytucji pozabankowej pożyczkę bez bik?

gagarin

Posty: 10

 
Coś za coś. Jeżeli bowiem pożyczkodawca nie sprawdza Cię w rejestrach dłużników, to musi tę gwarancję zastąpić czymś innym. Dlatego pożyczki bez bik są zwykle o wiele droższe niż te, które mogą otrzymać tylko i wyłącznie osoby, jakie nie posiadają na swoim koncie żadnych innych zobowiązań finansowych.

tasdefleja

Posty: 32

 
Wiadomo, że banki zawsze będą rywalizowały z instytucjami pozabankowymi. To przecież ich konkurencja. To w związku z tym tak dużo głosów krytycznych słychać o chwilówkach za darmo. Banki krzyczą, że to oszustwo.

A w rzeczywistości jest tak, że pierwsi klienci mają oprocentowaną pożyczkę na zero procent.

miszekkk5

Posty: 17

 
Czasem jedynym wyjściem z niekorzystnej sytuacji są pożyczki bez bik. Naturalnie w takim przypadku parabank musi zabezpieczyć się w inny sposób, ustalając na przykład większe oprocentowanie pożyczki.

Kruk

Posty: 24

 
Poszukujesz najkorzystniejszej pożyczki bez bik? Najlepiej, jak odwiedzisz http://www.chwilomierz.pl. Tam prowadzony jest szczegółowy ranking dostępnych dziś na rynku propozycji szybkich pożyczek.

D.N.O.

Posty: 9

 
Moje zdanie nie musi być dla nikogo ważne, ale uważam, że podczas przeglądania propozycji chwilówek za darmo, warto od razu czytać wszystkie warunki stawiane przez placówkę pozabankową, dla pewności.

Anno Domini

Posty: 23