Strona główna > Ekonomia i Biznes > Banki > Miał ktoś styczność z kredytem dla firm bez bik ?

Miał ktoś styczność z kredytem dla firm bez bik ?

Miał ktoś styczność z kredytem dla firm bez bik ?

Hejka.

Wspólnie z mężem zamierzamy zaciągnąć kredyt na firme. W jaki sposób powinniśmy wybrać ofertę kredytu?

transerwis

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że pożyczka dla firm bez bik to jedyna szansa dla tych przedsiębiorców, którzy wpadli w poważne tarapaty. Obecność ich firmy w Biurze Informacji Kredytowej właściwie uniemożliwia wzięcie kredytu.

rulsellarly

Posty: 21

 
Rozglądałem się za tym, na jakie dotacje na założenie firmy mogę liczyć. Wygląda na to, że mam dość okrojony wybór, ale będę w stanie napisać dopracowany wniosek, który będzie miał jakieś szanse z konkurencją :)

Lamey

Posty: 24

 
Akurat kredyt dla firm bez bik niepotrzebnie udzielany jest na mega preferencyjnych warunkach, niemniej jednak wszystko ma związek z faktem, iż nie są sprawdzane dane w Biurze Informacji Kredytowej. Po prostu coś za coś :)

figurka

Posty: 23

 
Zdaję sobie sprawę z tego, iż i Waszym przedmiotem zainteresowania mogą stawać się dotacje na otwarcie firmy. Niebezproblemowo otrzymać takie wsparcie, natomiast przyznam szczerze, iż przy odrobinie szczęścia takie wyzwanie będziemy w stanie zrealizować. Niezmiernie fajna sprawa.

Oct714

Posty: 15

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić kredyt dla firm bez bik, który uzyskałem dzięki pomocy tej firmy https://www.profiter.pl. Polecam sprawdzić ich ofertę, a na pewno się nie rozczarujecie takim wsparciem :)

Kruk

Posty: 24

 
Mam świadomość, że niczym przyjemnym nie jest kredyt na firme. Na ogół wiąże się on z utratą płynności finansowej lub koniecznością zaciągnięcia kredytu w celu dalszych inwestycji ukierunkowanych na rozwój firmy. Sam musiałem taki zaciągnąć, lecz wszystko dobrze się skończyło.

Darjusa

Posty: 16

 
Czytam o tym, iż dużo z Was ubiegało się o kredyt dla firm bez bik, który uzyskaliście. Ciekawią mnie jednakże warunki takiego zobowiązania. Jeśli moglibyście je przybliżyć to byłbym faktycznie niezmiernie wdzięczny :)

Mechanik

Posty: 17