pielęgnacja terenów zieleni łódź, szukam !

pielęgnacja terenów zieleni łódź, szukam !

Dzień dobry. Może tutaj znajdzie się ktoś, kto doradzi mi, jaką firmę wybrać od projektowania ogrodów w Łodzi. Potrzebuję kompleksowej pomocy. Z góry dziękuję.

Malinka Moja

Posty: 4

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, ale przyszedł moment, że zrobił się problem. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług regularnie, zwłaszcza na wiosnę.

Dobruśw90

Posty: 5

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba wykonać o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bowiem ogród jest w coraz niezwyklej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod doświadczoną opieką :)

Krzysio

Posty: 21

 
Jeżeli zależy wam na rzeczywiście profesjonalnych usługach, to polecam tę firmę http://pmgarden.com.pl. Zajmują się projektowaniem ogrodów. Działają na terenie Łodzi i okolic. Zaufałem i się nie zawiodłem, do tej pory zajmują się moim dużym ogrodem.

100%UP

Posty: 13

 
Znajdź kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, bo nawet odpowiedniego sprzętu nie miałem :D

Tatusiekk

Posty: 16

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo wiele firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

Czarek

Posty: 21

 
Na wiosnę czeka mnie dużo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest dużo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej więcej kosztuje projekt ogrodu.

fidelio

Posty: 19

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod fachową opieką :)

pawel253

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, że wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bo jak dotychczas, to ciężko to szło, tym bardziej że mnie nie ma mnóstwo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane dobrze i na czas oraz sumiennie.

derums3

Posty: 8

 
Muszę porozmawiać z mężem o projektowaniu ogrodów, gdyż to wiele lepsze rozwiązanie niż samemu wszystko ogarnąć. Może uda się odszukać jakąś niedrogą firmę w Łodzi.

jonek91

Posty: 7