Poszukuję siatki ochronne na ogród

Poszukuję siatki ochronne na ogród

Witam. Jestem zainteresowania zakupem siatek ochronnych na ogród? Na co zwrócić uwagę? Jak coś, czekam też na polecenie sklepu :) Z góry dziękuję.

demonn

Posty: 10

 
Z tych siatek ochronnych na ogród zamierzam zrobić konkretne ogrodzenie i przegrodzić część rekreacyjną od uprawnej. Waham się jednak, gdzie kupić siatki. W sieci jest mnóstwo ofert i nie bardzo orientuję się, jak odróżnić te lepsze od gorszych :D Może jakaś podpowiedź z waszej strony. Jak coś to bardzo dziękuję.

QQrydza

Posty: 23

 
To najlepszy jest polipropylen? Albowiem z tego co widziałem, to są też polietylenowe siatki na baseny? Różnią się one czymś. Chciałbym wiedzieć, bowiem w przyszłym roku sam będę miał podobny kłopot, żeby zabezpieczyć basen. Julka zacznie już chodzić, więc koniecznie muszę coś wymyślić. Jak coś, to piszcie :-)

Jacuś

Posty: 16

 
Mnie też czeka podobny wydatek i zastanawiam się, czy jest opłacalny, bo muszę zabezpieczyć basen. Czytałem o tych siatkach na baseny i właściwie piszą o nich w samych superlatywach. Co sądzicie?

pawel-2910

Posty: 11

 
Jak się zdecydujesz na polipropylenowe albo polietylenowe siatki ochronne na ogród, to bez problemu kupuj :) Ja z takich zrobiłem ogrodzenie na działce i się sprawdzają. Chyba nie ma lepszego rozwiązania w porządnej cenie. Nie jest znaczny wydatek, a trwałość masz na lata.

Klarka

Posty: 14

 
Polecam tę świetną ofertę siatek na hamaki https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinahamaki. Osobiście wykonałem na działce już kilka, korzystając z oferty tego producenta. Zasługuje na polecenie :D

Wariat

Posty: 17

 
Mamy kilku wiodących producentów siatek ochronnych na ogród. U mnie cena odgrywa dość istotną rolę, więc będę chyba raczej porównywał ceny. Jak kupię siatkę polipropylenową, będę miał pewność, że będzie na lata.

dobryjoy

Posty: 22

 
A po co ci inne? Siatki na oczka wodne bardzo ładnie wyglądają i są skuteczne, ale też kupujesz je na lata, bo nie nasiąkają wodą i się nie niszczą. Zabezpieczasz siatką zbiornik przed zanieczyszczeniami, zwierzętami, ptakami i dziećmi. Polecam.

klimnny6

Posty: 10

 
Mamy paru wiodących producentów siatek ochronnych na ogród. U mnie cena odgrywa dość ważną rolę, więc będę chyba raczej porównywał ceny. Jak zakupię siatkę polipropylenową, będę miał pewność, iż będzie na lata.

david011

Posty: 4