Namioty ogrodowe, szukam sklepu!

Namioty ogrodowe, szukam sklepu!

Potrzebna mi dobra hurtownia ogrodnicza. Muszę zaopatrzyć się konkretnie w przydatny asortyment. Jestem w końcu szczęśliwym posiadaczem działki :) Bardzo dziękuję za zainteresowanie.

mniszek

Posty: 10

 
Też muszę taki namiot handlowy sobie sprawić. Zależało mi na naprawdę szybkim rozkładaniu i składaniu i to, żeby był lekki. W sieci ofert jest wiele przede wszystkim, jeżeli chodzi o producentów, lecz i tak jest drogo u nich.

dagaaa5

Posty: 11

 
O agrowłókninie czarnej też sporo czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, że produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

Umber5

Posty: 7

 
Mnie też taka propozycja hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to sporo łatwiejsze zakupy.

transerwis

Posty: 9

 
Jak potrzebujecie dobrych taśm nawadniających do waszych ogrodów to polecam tę ofertę http://domogrod24.com/pl/c/Tasmy-Nawadniajace/295. Bardzo duży wybór pewnie odnajdziecie, co konieczne. Poza tym to hurtownia, więc ceny są atrakcyjne.

WalSystem

Posty: 18

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Sporo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, ale na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma sporo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, że namioty tylko takie duże.

Yab

Posty: 32