Strona główna > Ekonomia i Biznes > Biura Rachunkowe > program do prowadzenia biur rachunkowych, znacie ?

program do prowadzenia biur rachunkowych, znacie ?

program do prowadzenia biur rachunkowych, znacie ?

Cześć. Wydaje Wam się, że książka przychodów i rozchodów to łatwy czy trudny sposób rozliczania firmy?

kllarka

Posty: 5

 
Najwygodniejszym sposobem rozliczania mojej działalności okazała się książka przychodów i rozchodów, do której prowadzenia wykorzystuję rzecz jasna odpowiednie oprogramowanie. Nie było ono ponadprzeciętnie kosztowne, co mnie ucieszyło.

89ostry89

Posty: 23

 
Nie widzę żadnych przeciwwskazań, abyście wykorzystywali u siebie program SKP dla biur rachunkowych. To moim zdaniem solidna kandydatura i sprawdzony produkt.

Laleczka

Posty: 17

 
Z odpowiednim programem książka przychodów i rozchodów to błahostka. Przekonałem się o tym na własnej skórze, a więc wiem, co mówię :)))

Czasowy

Posty: 16

 
Widzę, że ogromną sympatię sporo przedsiębiorców zaskarbił sobie program SKP. Przymierzam się do tego, aby przetestować jego szanse...

misiu56

Posty: 6

 
Moim zdaniem program SKP dla średnich firm to strzał w dziesiątkę. Nie wiąże się jednocześnie z koniecznością poniesienia ogromnych wydatków.

mew soncz7777

Posty: 17

 
Widzę, że również Was zainteresował program Super Księga Podatkowa. Miałem okazję go przetestować dość gruntownie, więc mogę szczerze polecić. To dopracowane oprogramowanie :-)

Hostelos3

Posty: 16

 
Lektura Waszych opinii utwierdziła mnie w przekonaniu, że program do prowadzenia księgowości dla średnich firm to świetny pomysł. Przyznam szczerze, że początkowo podchodziłem do takiego pomysłu ze sporą rezerwą.

mniszek

Posty: 15

 
Na podstawie doświadczeń rekomenduję ten program do prowadzenia biur rachunkowych: https://www.ksiega-podatkowa.pl/programy-dla-firm. Pomaga w obsłudze sporo przedsiębiorstw.

Buła

Posty: 20

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze rekomendacje na temat programów księgowych. Na ich podstawie wyciągnąłem wnioski, że program SKP dla średnich firm będzie doskonałą propozycją.

Lomartek67

Posty: 15