Strona główna > Ekonomia i Biznes > Biura Rachunkowe > Prawnik odszkodowania, znacie kogoś ?

Prawnik odszkodowania, znacie kogoś ?

Prawnik odszkodowania, znacie kogoś ?

Dzień dobry. Mam nadzieję, że polecicie mi jakiegoś prawnika z warszawy albo okolic. Chodzi o odzyskanie długu, jak kogoś możecie polecić, to z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam i czekam.

Babeczka

Posty: 16

 
Taki prawnik od odszkodowań to najlepsza z możliwych pomoc. Mnie udało się odzyskać naprawdę satysfakcjonującą sumkę, niemniej jednak bez prawnika to by była raczej lipa. Też korzystałam z usług pana Piotra, polecam.

Boss

Posty: 9

 
Potrzebowałem prawnika, który siedzi w sprawach windykacji nie od obecnie. Sprawę miałem dość skomplikowaną i stosownie nie wierzyłem, że może się udać. Zgłosiłem się do pana Piotra, czasu musiało upłynąć, natomiast to dzięki temu, że współpracuje w agencją detektywistyczną pozwoliło odzyskać dług. Wszystkim polecam więc kancelarię.

23-Obert

Posty: 11

 
W sumie to naprawdę nie wiadomo jakiego prawnika z warszawy wybrać, albowiem kancelarii jest gigantyczna liczba. Można pogubić się w takiej ilości. Wiadomo, iż człowiek patrzy na cenę, niemniej jednak z drugiej strony należałoby wybierać takich, którzy akurat specjalizują się w danej dziedzinie prawa, z której akurat mamy problem.

NiKRK45

Posty: 23

 
Mnie pan Piotr Kosacki prawnik z warszawy pomógł w sprawie majątku po rozwodzie. Zajmuje się wieloma innym sprawami, warto udać się do niego, bo jest skuteczny http://www.piotrkosacki.pl.

tigra32

Posty: 17

 
Ze swojego doświadczenia polecam prawnika pana Piotra Kosackiego z warszawy. Mam nadzieję, że przyda wam się kontakt do niego. Służy poradą prawną, profesjonalnie przygotowuje pisma procesowe, reprezentuje klientów przed sądami. Gdyby nie on, moja nie wiem jak potoczyłaby się moja skomplikowana sprawa. To specjalista z wielu dziedzin prawa.

słodkaM

Posty: 17

 
Egzekucja długów to koszmar. Mojej firmie dłużnik był winien sporą kwotę. Już myślałem, że nic nie będę w stanie zrobić. Ale polecam w takich wypadkach skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika od windykacji. Moje ponaglenia nic nie dawały. Dopiero prawnik był w stanie skutecznie zadziałać. W sumie obyło się bez sprawy w sądzie.

plusss89

Posty: 23

 
Nieruchomości to niezwykle szeroka dziedzina jeśli chodzi o prawo budowlane itd. Samemu nie jest łatwo wygrać takie sprawy na swoją korzyść. Ja udałem się do prawnika od nieruchomości. Bez takiej pomocy byłyby nici.

Misio

Posty: 24

 
Nie polecam firm windykacyjnych, o dużo skuteczniejszy jest prawnik od windykacji. Najpierw sam próbowałem, nie było efektów, firma wymaga sobie bardzo mnóstwo pieniędzy, a prawnik jest faktycznie skuteczny i kosztuje zdecydowanie mniej.

Czarek

Posty: 11