Strona główna > Ekonomia i Biznes > Biura Rachunkowe > porady prawne on-line, proszę o pomoc

porady prawne on-line, proszę o pomoc

porady prawne on-line, proszę o pomoc

Kto zajmuje się spadkami w Dębicy i ma w tym doświadczenie? Sprawa jest pilna, dlatego potrzebuje jak najszybciej fachowej pomocy. Dajcie mi znać kto się tym zajmuje.

czdeRRR

Posty: 1

 
Mnie pisali odwołanie do ZUS w Dębicy w jednej z kancelarii, natomiast to było dawno temu. Sprawa była dość skomplikowana, natomiast dzięki doświadczeniu prawnika wszystko poszło po mojej myśli. Na własną rękę nigdy by mi się nie udało, bo prawo jest tak zagmatwane, że nawet prawnicy mogą mieć kłopot z jego zrozumieniem.

DaNceR

Posty: 6

 
Mnie pisali odwołanie do ZUS w Dębicy w jednej z kancelarii, ale to było dawno temu. Sprawa była dość skomplikowana, ale dzięki doświadczeniu prawnika wszystko poszło po mojej myśli. Samodzielnie nigdy by mi się nie udało, bo prawo jest tak zagmatwane, że nawet prawnicy mogą mieć problem z jego zrozumieniem.

firunter

Posty: 15

 
Jeżeli ktoś szuka pomocy dla siebie i dla własnej firmy to na pewno od radcy prawnego z Dębicy uda się to wykonać. Jedna osoba ma wszechstronną wiedzę i warto z tego skorzystać.

alidomus

Posty: 4

 
Z tego co wiem to dobry prawnik w Dębicy ma tutaj kancelarie http://radcagawlik.pl. Sam nie korzystałem z takich usług, bowiem nie są mi potrzebne. Najlepiej będzie jak zainteresowane osoby skontaktują się z kancelarią.

Sarenka

Posty: 5

 
Jeśli ktoś szuka pomocy dla siebie i dla swojej firmy to na pewno od radcy prawnego z Dębicy uda się to zrobić. Jedna osoba ma wszechstronną wiedzę i warto z tego skorzystać.

opert34

Posty: 3