Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Dieta > Szukam zdrowych produktów zdrowych warzyw ?

Szukam zdrowych produktów zdrowych warzyw ?

Szukam zdrowych produktów zdrowych warzyw ?

Hej. Wiele czytałem ostatnio o pozytywnym wpływie zdrowego jedzenia na organizm oraz powoli wprowadzam rzeczy bez konserwantów do diety. Póki co jestem na etapie szukania godziwych sklepów EKO. Polecicie jakieś adresy?

Pyszności2

Posty: 20

 
Wbrew pozorom zdrowe jedzenie nie jest dla wybranych, dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi:P Kiedyś w istocie myślałem, lecz sprawdziłem ofertę sklepów oraz okazało się, że to wcale nie jest takie droga inwestycja. Kasza, mąka, chleb, makaron, olej, słodycze – praktycznie wszystko można zakupić w wersji zdrowej:) Mam to szczęście, że mieszkam niedaleko takiego sklepiku, lecz można zamawiać online, wcale nie płacąc w istocie dużo za dostawę.

izzy86

Posty: 18

 
Cześć, czy są tu jakieś matki? Ja właśnie odnalazłam fajny sklep, w którym można kupić zdrową żywność właśnie dla bobasów. Dla mieszkańców Krakowa – sklep przy ulicy Legendy 3, dla ludzi, które są spoza Krakowa – ekochatka.pl, tutaj można zamawiać online. Swoim dzieciaczkom nabyłam ostatnio super kosmetyki naturalne oraz kaszki mleczno – jaglane, naprawdę fajnie się sprawdzają oraz przede wszystkim mam poczucie, że daję dzieciom to co najlepsze. Pozdrawiam!

Dr-House

Posty: 20

 
Zdrową żywność to najlepiej kupować na wsi. Pojechać gdzieś pod miasto oraz od rolników wziąć jajka, nabyć chleb w lokalnej piekarni, kurczaka od hodowcy oraz masz pewność, że jesz zdrowo. A w tych sklepach co to niby są eko, to ja wątpię, że coś naprawdę zdrowego się nabędzie. Teraz wszędzie walą konserwanty oraz puszczają ściemę, że to zdrowe. Najlepiej mieć jakieś namiary na wiejskie fermy, pasieki oraz tego typu miejsca oraz tam zamawiać.

koolorek

Posty: 13

 
Witajcie! Też mam spory kłopot ze odnalezieniem jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością w Krakówku. Generalnie to kupuję w super marketach. Staram się patrzeć po etykietach, co jest zdrowe, a co niekoniecznie :) Niemniej jednak wiadomo, wybór w takich sieciowych sklepach jest ograniczony. Od czasu do czasu zamówię online, lecz fajnie byłoby jakby takie miejsce jedynie z eko żywnością było gdzieś w pobliżu.

inhuman

Posty: 25

 
Jest niewiele problem z aktualnym jedzeniem jak się choruje na celiakię. Wiem to z doświadczenia, tym samym muszę szukać sklepów ze zdrową żywnością bez glutenu. Na szczęście powstaje ich coraz to sporzej w własnym kraju. W samym Kraku jest takich mnóstwo, ja akurat najczęściej kupuję na ul. Legendy, w sklepie ekochatka.pl. Jest tam smaczna kasza gryczana bez glutenu, chleb i nawet makaron bez tego brzydkiego glutenu, który mi psuje sporo nerwów:P

ciumar1

Posty: 17

 
Cześć, czy są tu jakieś matki? Ja właśnie odnalazłam fajny sklep, w którym można kupić zdrową żywność właśnie dla bobasów. Dla mieszkańców Krakowa – sklep przy ulicy Legendy 3, dla ludzi, jakie są spoza Krakowa – ekochatka.pl, tutaj można zamawiać online. Swoim dzieciaczkom nabyłam ostatnio super kosmetyki naturalne i kaszki mleczno – jaglane, naprawdę fajnie się sprawdzają i przede wszystkim mam poczucie, iż daję dzieciom to co najlepsze. Pozdrawiam!

Rodd

Posty: 26

 
Hallo! Witajcie:) Od kilku lat kupuję już praktycznie w 90 procentach w eko sklepach i nie wyobrażam sobie lepszej diety. Na nic nie choruję, czuję mnóstwo energii, samopoczucie mi się polepszyło, nawet jak ciśnienie wariuje to ja mam luz. Jest kilka fajnych sklepów eko w Kraku, lecz ja kupuję na ulicy Legendy w sklepie ekochatka.pl. Mają tam nadzwyczaj rozbudowany asortyment, a wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów. Jest żywność bez cukru, jest też jedzenie bez glutenu, także dla każdego coś miłego.

SABUR

Posty: 28

 
Cześć. Mógłbym Ci polecić mały sklepik przy ulicy Legendy w Krakowie. Kupuję tam od kilku miesięcy oraz jeszcze nie miałem powodu do narzekania, co mi się akurat raz za razem zdarza, bo mnóstwo wymagam :P Na witrynie ekochatka.pl można zbadać co precyzyjnie sprzedają. Mają zdrowe chleby, zdrowe miody łatwo z lokalnych pasiek, zdrowe herbaty, jest jedzenie dla cukrzyków. Nad wyraz fajne miejsce.

wolfdale

Posty: 15

 
Ja nad wyraz lubię kupować głównie takie rzeczy jak bakalie, suszone owoce w sklepach ekologicznych. Mają faktycznie mnóstwo witamin, wolno sobie przegryźć między posiłkami :) A w typowych sklepach to takie smakołyki są mega smarowane chemią wszelaką. Ostatnio oglądałem w TV, że głównie rodzynki faszerują jakimiś metalami ciężkimi, czy czymś takim. Także polecam idealne sklepy eko, jakich w sieci jest od groma. Powiem w istocie – każdy sklep z dopiskiem eko, na pewno będzie doskonalszy niż normalny hiper market na mieście.

beniek

Posty: 14