Gainery polecicie coś

Gainery polecicie coś

Hejka.

Interesuje mnie powiększenie masy mięśniowej? W jaki sposób powinienem rozpocząć poszukiwania odpowiednich suplementów na siłownię?

Ciapek

Posty: 15

 
Witam.

Nie możesz zapomnieć o tym, że suplementy powinieneś stosować dopiero wtedy, gdy nie będziesz w stanie już poprawiać swoich osiągów. Na początku przygody z siłownią i tak podnoszone ciężary będą rosły z upływem czasu, więc musisz być cierpliwy. Za wcześnie stosując suplementy po prostu w przyszłości nie będziesz w stanie poprawić osiągów, bo nie będziesz miał czym pobudzić mięśni.

Bwoy-Yo

Posty: 23

 
To ciekawy temat, więc postanowiłem się do niego odnieść. Sam stosuję zieloną kawę, więc nie wahaj się przed zakupem, jeśli Twoim celem jest choćby strata kilku kilogramów. W sumie zielona kawa dodatkowo wpływa na usuwanie toksyn z organizmu.

Żyjąc aktywnie z pomocą zielonej kawy jest zdecydowanie łatwiej schudnąć :)

Nikusinski23

Posty: 16

 
Dobrym pomysłem jest zastosowanie suplementów, ale dopiero wtedy, gdy sam nie będziesz dostrzegał progresu podczas ćwiczeń. Na początku będziesz mógł szybko dokładać ciężary na siłowni, a potem stanie to w miejscu. Wtedy zastosuj suplementy, polecam :)

Babeczka

Posty: 19

 
Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Powiększanie masy mięśniowej w każdym wypadku powinno być połączone z odpowiednią dietą. Spróbuj choćby jeść 4-5 posiłków dziennie, regularnie rzecz jasna.

Zwróć uwagę, aby to były zdrowe produkty: ryż, kurczak, kasze, owsianki. Polecam Ci obliczyć sobie, jakie jest Twoje zapotrzebowanie na kalorię i ułożyć pod to dietę.

Odi

Posty: 15

 
Nie ma co ukrywać, że preparat na erekcję staje się coraz popularniejszym produktem wybieranym poprzez sporo mężczyzn. To naturalna kolej rzeczy, więc Twoje pytanie o taki produkt jest jak najniezwyklej na miejscu. Moim zdaniem powinieneś poszukać opinii o poszczególnych produktach. Ja póki co nie miałem konieczności ich testowania.

zachy

Posty: 22

 
Dawno temu jako początkujący podjąłem się zwiększenia swojej masy mięśniowej. Wydawało mi się, że przede wszystkim w grę wchodzi więcej jedzenia, a dodatkowo kupiłem sobie gainera.

Efekt był rzecz jasna kiepski, bo nie miałem dobrej diety i tylko zalałem się tłuszczem, który potem z trudem spaliłem. Na masę polecam białko do uzupełnienia diety: http://najlepszesuple.pl/whey-odzywki-bialkowe/333--lowickie-wpc-1800gram.html.

Jasia12

Posty: 23

 
Nie macie większych problemów niż to, jaka powinna być koszulka na siłownie? To wbrew pozorom banał, bo każdy zakłada taką, jaka mu pasuje. Lepiej skupcie się na tym, aby Wasze ćwiczenia były wykonywane prawidłowo, bo obserwując niektórych na siłowni można się załamać. Ludzie robią sobie krzywdę.

Krzy25

Posty: 20

 
Wydaje mi się, że każdy preparat na erekcję powinien działać, ale zalecam ostrożność przy jego stosowaniu, bo można przesadzić z jego ilością, co nie będzie wiązało się z przyjemnymi konsekwencjami. Mam nadzieję, że Ci nieco pomogłem w podjęciu decyzji, która jest konieczna :)

Wariat

Posty: 17

 
Trudno powiedzieć, jakie suplementy będą wskazane w Twoim wypadku, bo nie podałeś zbyt wielu informacji między innymi o swoim stażu na siłowni. Chcąc uzyskać porady o suplementach powinieneś przede wszystkim podać swój wzrost, wagę, staż na siłowni, a także fakt czy posiadasz dopracowaną dietę.

Zrobtodzis

Posty: 13