jakość powietrza a bieganie, szukam !

jakość powietrza a bieganie, szukam !

Jaka jest wartość idealnego tętna w bieganiu, albowiem nie za niesłychanie się na tym znam? Które Wy tętno macie jak biegacie?

Gucio

Posty: 2

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Sarenka

Posty: 9

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, niemniej jednak cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o dużo, dużo trudniej.

Black_Riot

Posty: 3

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

krotos34

Posty: 7

 
Lubię dbać o siebie, natomiast nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To nie ulega wątpliwości nie jest rozsądne, natomiast co wykonać?

Oct714

Posty: 15

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W olbrzymich miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niesłychanie szkodliwe dla naszego zdrowia.

BBGGRR2

Posty: 5