Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > fotograf ślubny Inowrocław, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Inowrocław, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Inowrocław, kogo polecicie ?

Szukamy fotografa ślubnego z Inowrocławia. Jeżeli polecacie może kogoś konkretnego, komu można zaufać i ma on kreatywne pomysły, czekamy. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

opert34

Posty: 9

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, że tutaj jest kilka ciekawych możliwości. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

jesika

Posty: 9

 
Powoli, powoli. Ja zamawiałam fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim niecałe pół roku przed ślubem. Mam nadzieję, że ci się uda. Nie martw się. Teraz usługodawców w tej branży nie brakuje, więc powodzenia.

Winect56

Posty: 15

 
Na spokojnie. Wszystko trzeba wykonać w czasie okołoślubnym na spokojnie. Wybór fotografa ślubnego w Strzelnie to kolejny dylemat :) Można zacząć poszukiwania uprzednio, żeby nie zostawić tej znaczącej sprawy na ostatnią chwilę. Fotografowie mają wiele zaklepanych terminów.

QQrydza

Posty: 25

 
Ja nie chcę demonizować sprawy, ale też zacznę szukać wcześniej. Nie mam zamiaru odłożyć fotografa ślubnego na później. Podobno we Włocławku są problemy z terminami. Takie doszły mnie słuchy. Może jak coś, to polecicie kogoś konkretnego. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć dobrego fotografa w dobrej cenie ;)

Ananasek4

Posty: 8

 
To bardzo dobra oferta, jeśli chodzi o fotografa ślubnego w Kruszwicy http://fotoquznia.com.pl. Jesteśmy zadowoleni, wobec tego polecany. Co do współpracy nie mamy żadnego zastrzeżenia.

ivonzjeee

Posty: 8

 
Uważam, że najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było znaleźć fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Oczywiście można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, że to musiałby być ktoś rzeczywiście wyjątkowy, żeby dopłacać :D Tak czy inaczej, usługa jest droga.

duszter

Posty: 16

 
To nie za wcześnie? Nie orientuję się w temacie fotografa ślubnego w Radziejowie, ale nie myślałam, że to będzie takie trudne. W planach ślub w 2019 roku :) Czy już mam pytać, dzwonić i zaklepywać? Napiszcie, bo nie chciałabym później znaleźć się w poważnym problemie.

Wariat

Posty: 7