Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > Kamerzysta na slub suwałki

Kamerzysta na slub suwałki

Kamerzysta na slub suwałki

Trochę już przejrzeliśmy z narzeczoną stron z ofertą kamerzystów i dziś nie mamy pojęcia kogo wybrać. Wszyscy wyglądają na profesjonalnych...Może macie sprawdzonych kamerzystów zajmujących się obsługą ślubów i wesel i moglibyście doradzić?

Smutnyjoe

Posty: 24

 
My szukaliśmy człowieka z kreatywnym podejściem, bo nie chcieliśmy, żeby nasz ślubny film był taki oklepany jak te od naszych znajomych. Niestety mnóstwo kamerzystów po prostu powiela pewien szablon. Jednakże u nas udało się wynająć ludzi, którzy mieli fajne sposoby. Firma www.studiojgk.suwalki.pl stawia na nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu nasz ślubny film zdecydowanie różni się od innych:) Jest sporo dowcipu, ale są też wzruszające momenty, czyli wszystko co potrzeba na takim materiale. Polecamy!

rz3zn!k

Posty: 17

 
Nam się jakoś wszystko powoli układało. Najpierw sala z rezerwacją terminu na plebani, potem orkiestra, fotograf, suknia, garnitur, no i niewątpliwie kamerzysta. Wybraliśmy ekipę www.studiojgk.suwalki.pl, albowiem mieli dość przystępne ceny i szeroki zakres usług. Zamówiliśmy od razu u nich zdjęcia, zamiast wideofilmowania. Jeśli chodzi o nasz nie za szeroki rynek na Suwalszczyźnie to moim zdaniem trudno o równie fachową ofertę. Film jest fajnie zmontowany, nagrany porządnej jakości sprzętem, nic nie tnie, nie przerywa. Super pamiątka!

Lamey

Posty: 24

 
U moich znajomych kamerzysta się nie popisał, ale u nas wynajęliśmy człowieka, który na szczęście znał się na własnej robocie. Polecam www.studiojgk.suwalki.pl, mają szeroki wachlarz usług i są bardzo kontaktowi. Można się było z nimi dogadać w kwestii szczegółów, zaś to bardzo znaczące, szczególnie jak się chce dopieścić ten swój ślub, żeby wszystko było dopięte na ten ostatni guzik i dopracowane. Pozdrawiam.

Makus16

Posty: 21

 
Dzisiaj to planowanie wesela trzeba faktycznie wcześniej zacząć. My naszego kamerzystę to już mieliśmy nagranego półtorej roku wcześniej:) Taki rynek, na pół roku przed to już wszyscy mieli na sierpień zarezerwowane terminy. Trzeba się śpieszyć, bo na ostatnią chwilę załatwianie to nie jest idealne rozwiązanie. Pozdrawiam!

beniek

Posty: 13

 
Dylematy narzeczonych:) Znam to znam to:) Przygotowania do ślubu to chyba największe wyzwanie logistyczne w moim życiu. Na szczęście już to mam za sobą. Nasz kamerzysta był też naszym sąsiadem. Dostaliśmy zniżkę, a film może jakimś artyzmem nie powalał, natomiast też nie był zły. Pamiątkę mamy do końca życia i nawet sobie od czasu do czasu oglądamy i się wzruszyć można:)

QQrydza

Posty: 25

 
Jeśli interesuje Cię sprawdzony kamerzysta w Suwałkach to jest parę firm w pobliżu, jakie filmują takie okolicznościowe imprezy jak wesele. Ja mam dość dobre doświadczenia z marką www.studiojgk.suwalki.pl, jaka zajęła się nagrywaniem studniówki w mojej szkole. Skoro ogarnęli taką imprezę, myślę, iż z weselem też sobie poradzą. Pozdrawiam i życzę już powodzenia na nowej drodze życia!

ciumar1

Posty: 17

 
Należałoby naprawdę poszukać kamerzysty z talentem. Troszkę się może czasu na to straci, lecz w końcowym rozrachunku podczas ślubu nie trzeba się o nic martwić. Ja akurat miałem fart, bowiem znajomy nam kamerował wszystko i wyszło ekstra. On to taki amator samouk, nie prowadzi firmy, lecz wszystko wyszło mu rewelacyjnie.

Batiatus12

Posty: 23

 
No witam:) My akurat nie braliśmy kamerzysty. Troszkę nas jednak środki ograniczały, bowiem płaciliśmy za wszystko sami. Był tylko fotograf, lecz jakoś nie czujemy żalu:) Zrobił ponad tysiąc fotografii, więc jakaś tam pamiątka jest na stare lata:) A zapłaciliśmy jednak mnóstwo mniej, można było wyjechać w jakąś podróż poślubną. Pozdrawiam i życzę powodzenia na ślubie!

Krzy25

Posty: 20