Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > fotograf Nowa Huta ??

fotograf Nowa Huta ??

fotograf Nowa Huta ??

Jakie laboratorium fotograficzne polecacie w Nowej Hucie. Muszę wywołać wiele zdjęć. Zależy mi na jakości. Niektóre z nich to naprawdę cenna pamiątka. Czekam i z góry dziękuję.

mmmm56

Posty: 7

 
Zwykle nie wywołuję zdjęć, więc raczej nie wiem, jaki punkt. Pod nosem mam jeden, ale nie mam o nim bladego pojęcia. Nawet nie wiem, ile teraz kosztują odbitki w Nowej Hucie. Ale to fajny pomysł, żeby wywołać zdjęcia z wypadu i umieścić w tradycyjnym albumie ;) teraz to chyba mało kto takie ma.

Lupusx

Posty: 8

 
To bardzo dobry fotograf w Nowej Hucie http://fotograf-m1.pl. Od zawsze powoduję tu zdjęcia i jak potrzebuję robię zdjęcia do dokumentów. Jakość pierwszorzędna. Szczerze polecam.

luke130

Posty: 11

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, bo nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, zatem na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak sięgnąć z oferty z polecenia.

czertows

Posty: 21

 
Jakość zdjęć zależy nie tylko od nas, jak je wykonamy, ale od sprzętu, na jakim są one wywoływane. Można poczytać o tym na wielu rzetelnych stronach o fotografii. Dlatego ja też zdobyłam się na przeglądnięcie opinii o każdym laboratorium fotograficznym w Nowej Hucie. Nie mam zamiaru wydawać kasy na marne. Przy większej ilości odbitek, trochę trzeba za nie zapłacić.

edyta123

Posty: 14

 
Jak już powodować fotografie, to w dobrej jakości. Teraz mnóstwo rzadziej to robimy, więc temat akurat wpisał się w moje potrzeby :D Muszę wykonać album dziecku i zależy mi na dobrym punkcie, w jakim będę miała pewność, iż odbitki nie tylko będą śliczne, natomiast też trwałe. Śledzę wątek odbitek w Krakowie i serdecznie pozdrawiam.

krotos34

Posty: 7