Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > sesje rodzinne szczecin, dobry fotograf

sesje rodzinne szczecin, dobry fotograf

sesje rodzinne szczecin, dobry fotograf

Znacie kogoś, kto wykonuje sesje rodzinne w Szczecinie? Chce zrobić sobie w kilka osób zdjęcia. Możliwe, że będzie tam jeszcze pies. Dajcie znać, kogo polecacie.

Strzała

Posty: 3

 
Polecam wykonanie sesja plenerowa w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/plener-szczecin, a przekonacie się, że tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najniezwyklej zależy. Oferta jest korzystna pod względem ceny.

mniszek56

Posty: 5

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

Damiano

Posty: 14

 
Mnie się zawsze takie zdjęcia podobały, ale z kasa bywa bardzo różnie. Muszę się zastanowić czy jednak nie zebrać tych kilku stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt wielu zdjęć ze swoją rodziną, a te, które są pozostawiają wiele do życzenia. Profesjonalista zdjęcia wykona o wiele lepiej.

SZczecinek23

Posty: 5

 
Znajomy nam robił sesje, ale nie wyszło to najlepiej. Poza tym, że trzeba wiedzieć jak zrobić zdjęcia to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, że nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej zdjęć.

daron64

Posty: 12

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę fachowo. My mamy zdjęć wiele, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeżeli tylko znajdę troszkę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

asdrian301182

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

benia

Posty: 8

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, iż można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, wobec tego należałoby było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

Alim45

Posty: 4

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym bardziej, jeśli wykonane są przez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

Różyczka

Posty: 7

 
Nigdy nie robiła sesji rodzinnej w Szczecinie. Przeważnie fotografie się robi samemu. Myślę jednak, że to bardzo dobry pomysł, zatem warto się na coś takiego zapisać.

alus

Posty: 10