Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > Kamerzysta Bełchatów, jaka firma

Kamerzysta Bełchatów, jaka firma

Kamerzysta Bełchatów, jaka firma

Dzień dobry, wiecie czy w Bełchatowie jest jakiś dobry kamerzysta? Moja siostra bierze niedługo ślub i zależy nam na znalezieniu profesjonalnej osoby. Jeśli kogoś takiego znacie to bardzo was proszę o podanie namiarów na daną osobę.

Będziemy wdzięczni.

Ptaszyna

Posty: 23

 
Hej, poszukuje doświadczonego kamerzysty na moje ślub. Zależy mi na znalezieniu bardzo fachowej i dobrej osoby w okolicach Bełchatowa. Znacie może kogoś takiego? Niesłychanie proszę was abyście mi kogoś polecili ponieważ zależy mi na bardzo fajnej pamiątce. Będę ogromnie wdzięczna za wasze wypowiedzi i porady, z góry dziękuję.

michal0120

Posty: 19

 
Witam serdecznie, potrzebuję porady odnośnie kamerzysty.

Poszukuję kogoś godnego i fachowego na ślub mojej córki, możecie mi polecić kogoś takiego? Bardzo zależy mi na profesjonalizmie ale szukam zarówno osoby, która ma niezwykle korzystne ceny.

Liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

inhuman

Posty: 25

 
Hej, poszukuje profesjonalnego kamerzysty na moje wesele. Zależy mi na znalezieniu bardzo profesjonalnej i dobrej osoby w okolicach Bełchatowa. Znacie może kogoś takiego? Bardzo proszę was abyście mi kogoś polecili gdyż zależy mi na bardzo fajnej pamiątce. Będę ogromnie wdzięczna za wasze wypowiedzi i porady, z góry dziękuję.

Iwona3

Posty: 27

 
Dzień dobry, bardzo wielu znam kamerzystów, gdyż jestem fotografem weselnym i już z wieloma się spotkałem ale najlepsze opinie słyszałem na temat http://filmex.net.pl, widziałem jak pracują i są świetni i bardzo profesjonalni. A co najważniejsze trzeźwi na imprezach wiem, że nie wszyscy potrafią zachować trzeźwość w takich okolicznościach.

fidelio

Posty: 19

 
Hejka, poszukuje również kamerzysty na wesele, nigdy nie korzystałam z usług takiej osoby więc nie wiem kto jest dobry natomiast kto nie. Liczę na waszą pomoc i opinie na temat kamerzystów.

Polecicie mi jakiegoś dobrego waszym zdaniem, będę ogromnie wdzięczna za waszą pomoc i wypowiedzi gdyż sama sobie nie poradzę, z góry dziękuję.

Lamey

Posty: 24

 
Witam serdecznie, szukam kamerzysty na wesele, słyszałam, że dobry jest kamerzysta ze strony internetowej http://filmex.net.pl, lecz nie wiem czy to prawda. Możecie się wypowiedzieć na jego temat?

Polecacie jego usługi czy wręcz przeciwnie? Zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę aby moje pieniądze zostały wydane w błoto.

Madzia

Posty: 20

 
Cześć, szukam osoby która robi bardzo dobre filmy weselne.

Chodzi mi o kamerzystę z doświadczeniem, który uchwyci najlepsze momenty i skleci z tego dobrą pamiątkę. Moja przyszła żona słyszała, że w Bełchatowie jest ktoś taki. Może wy wiecie o takiej osobie? Bardzo was proszę o namiary na dobrego kamerzystę, będziemy wdzięczni.

Zbyszek

Posty: 18