Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > Fotograf gdynia, sprawdzony ?

Fotograf gdynia, sprawdzony ?

Fotograf gdynia, sprawdzony ?

Witam serdecznie. Jeśli mieliście na ślubie dobrego fotografa ślubnego z Gdańska, dajcie znać. Chodzi mi o kompletny reportaż ślubny, na pewno też sesję plenerową. Z góry dziękuję.

Duzyyy45

Posty: 9

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wtedy też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze odnalezieniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No natomiast wtedy trzeba wziąć pod uwagę, iż będzie nieco drożej.

Kruk

Posty: 12

 
Może i tak. Nie ma reguły, ale nie masz gwarancji na profesjonalne zdjęcia ślubne, jeśli nie sprawdzisz kto to Gdańska. Myślę, że wam się po prostu udało. W naszym wypadku przeszliśmy kilka rozmów i dopiero czwarty fotograf okazał się w pełni profesjonalny. Aha nie do końca należy wierzyć tym portfolio, które mają na swoich stronach ;)

Specjalista

Posty: 18

 
To po czym poznać profesjonalistę? Po sprzęcie, jak się człowiek nie zna ;) ? Koniecznie musicie polecić tu więcej ofert. Na razie mamy czas, bowiem fotograf ślubny niezbędny jest nam w Gdańsku dopiero w przyszłym roku :)

hamm45

Posty: 4

 
I wszystko jasne :) Chcesz mieć pewność, że fotograf z Gdańska będzie miał wolne terminy – zamów rok wcześniej :D Poważnie rzecz biorąc, widać duże zainteresowanie naszym miastem zwłaszcza jeśli chodzi o sesje plenerowe. Nam wystarczyło pół roku wcześniej, ale wiem też, że inni nie mieli takiego szczęścia.

Black_Riot

Posty: 15

 
Polecam tutaj http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Doskonała obsługa ceremonii ślubnych, fotografia ślubna w Trójmieście godna polecenia za świetny styl.

ZaNK3R

Posty: 11

 
Z polecenia najlepiej, bo tak szybciej, niemniej jednak poza tym pewniej. Nie do końca byłbym pewien, że tak sporo mamy fachowych fotografów w Gdańsku. Poszukujemy kogoś z mega doświadczeniem. Pasja owszem, niemniej jednak też ugruntowana pozycja zawodowa się liczy. W przeciwnym razie być nie może :D

mirekp2005

Posty: 15

 
A to nie chodzi tylko o to, żeby był wolny termin, ale o to, żeby mieć pewność co do fotografa. W Sopocie można znaleźć multum ofert. Czym się kierować :( Tracę głowę. Chcę wcześniej mieć wszystko dograne, ale jak na razie nikt nic konkretnego mi nie polecił.

TomekK

Posty: 15