Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > sesja ciążowa w Szczecinie, który fotograf ?

sesja ciążowa w Szczecinie, który fotograf ?

sesja ciążowa w Szczecinie, który fotograf ?

Znacie może jakiegoś fotografa, który wykonuje sesje dla kobiet? Mam wiele zdjęć, ale chce mieć pamiątkę na lata i chcę, aby te zdjęcia były bardzo wyjątkowe.

Cim45

Posty: 1

 
Mogę polecić sesję ciążową w Szczecinie, bo rzeczywiście zdjęcia wyszły super. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Na zdjęciach za dobrze nie wychodzę, niemniej jednak jak widać obróbka cyfrowa robi cuda. Bez wątpienia trzeba wiedzieć, w jaki sposób to zrobić, aby nie przesadzić, bo wówczas człowiek w ogóle nie jest do siebie podobny.

misiu56

Posty: 6

 
Wiem, że można wybrać inne pakiety ze zdjęciami. Jeżeli nie mamy mnóstwo pieniędzy to można wybrać sobie pakiet mini. Mamy wtedy kilka fotografii i taka sesja trwa do godziny. Mam za sobą taką sesję zdjęciową i jestem bardzo zadowolona. Następnym razem na pewno wybiorę sobie nieco wyższy pakiet i więcej fotografii.

Grabow12

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to można sobie wybrać inne pakiety. Są te tańsze jak i droższe. Trzeba to porównać, a wtedy wiadomo, co wybrać dla siebie. Miałam sesję w ciąży i potem zaraz po urodzeniu syna. Było naprawdę super.

beata77

Posty: 9

 
Widziałam, że sesje ciążowe w Szczecinie robią tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Sprawdźcie sobie same czy to jest to, czego szukacie. Na pierwszy rzut oka zdjęcia wyglądają całkiem ładnie.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego trzeba porównać, jakie pakiety są do wyboru. Kierujemy się nie tylko ceną, ale przede wszystkim tym czy zdjęcia, które widzimy nam się podobają.

Mr Boks

Posty: 3

 
Była na takiej sesji kobiecej w Szczecinie i fotografie wyszły super. Były niewątpliwie obrabiane cyfrowo, natomiast bez przesady. Mnie się podobają i uważam, że wyszłam dobrze, a zawsze patrzę na swoje fotografie niezmiernie krytycznie. Polecam spróbować, bo będzie to super przygoda.

Rico

Posty: 5

 
Należałoby wybrać sobie kogoś, kto uprzednio takie sesje robił. Istotne jest stosowne podejście do nas tak, aby zdjęcia nie były sztuczne, a w stu procentach naturalne.

Czarek

Posty: 6