Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > Jakie macie zdanie na temat przegrywanie vhs na dvd?

Jakie macie zdanie na temat przegrywanie vhs na dvd?

Jakie macie zdanie na temat przegrywanie vhs na dvd?

Cześć słyszałem, że jest taka opcja jak przegrywanie vhs na dvd, wiecie może ile kosztuje dan usługa?

Jeśli jest w taniej cenie to chętnie bym skorzystał.

Facio

Posty: 21

 
Hej, wile osób nie ma pojęcia o możliwości przegrywania vhs na dvd, jest to bardzo dobry sposób na zachowanie ulubionych, starych filmów na dłużej, dzięki danej możliwości możemy cieszyć się oglądaniem filmów na nowoczesnych urządzeniach.

Kazdyy02

Posty: 34

 
Dzień dobry, wiecie coś na temat przegrywania vhs na dvd? Chce wykonać prezent moim rodzicom na święta w postaci, płyty z ich weselem jednakże nie wiem w jakiej cenie można go przegrać z kasety na płytę, może wy wiecie? Macie może namiary na jakąś firmę, jaka się tym zajmuje? Będę wam niezwykle wdzięczny za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam i z góry dziękuję.

Dr Nemo

Posty: 26

 
Cześć,

mój tata bardzo chce przegrać film z kasety wideo na płytę lecz ja nie umiem tego zrobić, nawet nie wiem czy tak się da. Możecie mi powiedzieć coś więcej na dany temat? Jeśli jest taka możliwość to ile ona kosztuje?

Czekam na szczere wypowiedzi, zależy mi na czasie, będę ogromnie wdzięczny.

BMGMIREK

Posty: 22

 
Hej, moja mama prosiła mnie abym dowiedziała się czy można przegrywaś filmy z kaset wideo na płyty lub inny nowoczesny przenośnik pamięci. Będę wam niezwykle wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat gdyż chcę aby moja mama była zadowolona i szczęśliwa. Ją drobne rzeczy niezwykle cieszą.

Proszę o szybkie wypowiedzi, z góry serdecznie dziękuję, z niecierpliwością oczekuje na odpowiedzi, pozdrawiam.

Max Pejnn

Posty: 25

 
Witam, poszukuję firmy, która zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd, znacie może takową?

Będę wdzięczna jeśli polecicie mi firmę, która waszym zadaniem jest najlepsza i jesteście zadowoleni z jej usług. Czekam na szybkie informacje z niecierpliwością. Proszę o szczere wypowiedzi, z góry wszystkim dziękuję oraz bardzo serdecznie pozdrawiam.

RafBe

Posty: 16