Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > kamerzysta w Zielonej Górze, opinie

kamerzysta w Zielonej Górze, opinie

kamerzysta w Zielonej Górze, opinie

Dzień dobry. Kogo polecicie, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowi fotografia ślubna w Zielonej Górze? Zależy mi na fotografie z dużym doświadczeniem.

dobrawka

Posty: 8

 
Wychodzę z założenia, iż to definitywnie najlepszy fotograf w Zielonej Górze: http://kr-foto.pl. Dwukrotnie korzystałem z jego usług i nie zawiodłem się. Podobną opinię na jego temat mają zarówno moi znajomi. Myślę, iż nie zawiedziecie się na jakości jego usług :-)

TomekK

Posty: 12

 
W wypadku paru imprez okolicznościowych zatrudniałem człowieka odpowiedzialnego za wideofilmowanie w Zielonej Górze. Nie ukrywam, że niezmiernie w wielu przypadkach cena świadczy o jakości proponowanych usług. Zresztą będziecie mogli przekonać sie o tym sami.

jumju

Posty: 23

 
Po lekturze Waszych wypowiedzi mam zdecydowanie szerszy pogląd na sprawę, a mianowicie wybór fachowca, który wykona dla nas fotografie ślubne w Zielonej Górze. Mam nadzieję, że nie będziemy żałować.

Dr Nemo

Posty: 26

 
Z chęcią zobaczyłbym Wasze zdjęcia, które wykonał fachowy fotograf posiadający w ofercie plener weselny w Zielonej Górze. Jeżeli chcecie je zaprezentować - napiszcie do mnie.

Marys56

Posty: 12

 
Chętnie zaprezentuję Wam wykonane dla nas zdjęcia ślubne w Zielonej Górze. Mam porównanie, ponieważ znajomi brali ślub w tym samym czasie. Muszę przyznać, że nasze zdjęcia są zdecydowanie bardziej spektakularne, choć mogę nie być w 100% obiektywny.

Ralphy

Posty: 24

 
Nie miałem zielonego pojęcia, iż plener ślubny w Zielonej Górze potrafi wyjść tak niesamowicie. Wszystko to zasługa naszego fotografa, który nie był najtańszy, natomiast sprostał naszym oczekiwaniom. Mogę dać Wam namiary na niego na priv.

labuh

Posty: 13

 
Ponadprzeciętnie mnóstwo nie kosztował mnie kamerzysta w Zielonej Górze. Wszystko ze względu na fakt, że korzystałem z jego usług “poza sezonem”.

bruklin187

Posty: 15