Strona główna > Ekonomia i Biznes > Fotograf na wesele > Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Cześć, na prezent walentynkowy dla swojej dziewczyny poszukuję firmy, jaka zrobi obraz z naszych fotografii. To się chyba mozajka nazywa, nie wiem czy to nazwa profesjonalna, polecicie coś? Kogoś?

1agdb1301

Posty: 18

 
Serdecznie polecam poszukać, bowiem za nie więcej niż 3sta złotych miałam obraz prawie metr na metr, a to się rzadko zdarza, żeby takie olbrzymie dzieła (bowiem tak to trzeba nazwać) były tak tanie. Nie pamiętaj z której strony ja to odnalazłam, ale długo nie szukałam wpisałam mozajka zdjęciowa czy mozajka z fotografii w Google i żeby to było w warszawie i odnalazłam. Byłam bardzo zadowolona więc zachęcam – to dobry pomysł ;) najlepiej mieć jakąś koncepcję, ale jak nie masz to też ci pomogą coś wybrać.

DevilScream

Posty: 22

 
na Mozajkowo możesz znaleźć, jak wpiszesz w Google powinnaś znaleźć. Bardzo fajni ludzie tam pracują, zmieniałam projekt kilkanaście (!) razy natomiast oni cały czas robili co chciałam i mi pomagali dobrać zdjęcia, no kochani ludzie :* ceny też mają takie, iż ja tylko poszukuję okazji kiedy tu można komuś zakupić taką mozajkę :D Niedługo tata ma urodziny to może dla niego też coś skomponuję, choć nie wiem jeszcze z których fotografii, ale jakie kolwiek zdjęcia weźmiesz, efekt jest super hiper!

Zas

Posty: 17

 
Ogólnie trzymam kciuki, odnajdziesz firmę i to co tobie się podoba, tylko nauczyć się szukać w guglu, bo w współczesnych czasach to warunek niezbędny. Ja bez tego ani rusz, na przykład pierwsza stronka jaka mi wpadła w oko z wyszukiwarki www.mozaikowo.com.pl wygląda na niezwykle solidną, tym niezwyklej, że mają też pracę zrobioną dla jakiejś szkoły, natomiast szkoły nie biorą byle czego, bo za to same nie płacą ;) ceny też jak dla mnie niskie. Przynajmniej ja bym kupił taką pracę w takiej cenie. Sprawdź sobie.

tunczyk

Posty: 26

 
Oj tak, mój temat i spieszę z pomocą. www.mozaikowo.com.pl to jest mój typ, zakupiłam już dwie mozajki (dla mnie i dla koleżanki – sąsiadki, jakiej się podobało), mają faktycznie wielki talent do tworzenia i są tak pomocni, iż się czułam naprawde swobodnie nawet jak dwa razy zmieniałam swoją koncepcję. Na początku chciałam kwiatka zaś później stwierdziłam, iż jednakże taką leśną polanę chciałabym osiągnąć.

Wariat

Posty: 24

 
Fajna opcja taka mozajka, sama jestem posiadaczką takiego cudeńka ;) Mój obrazek zamówiłam tutaj www.mozaikowo.com.pl zapisałam sobie, bowiem mam zamiar siostrze jeszcze sprezentować taki obraz. Mój się jej niezwykle podobał a dziewczyna ma puste ściany, jakie wołają o zapełnienie ;) Obsługa tego portalu dosłownie staje na głowie, aby pomóc dobrać taki obraz, który będzie tym idealnym więc serdecznie polecam z całego serducha. Życzę ci byś znalazła też swój wyśniony obraz, który będzie podziwiać każdy gość w twoim domu.

Dr Nemo

Posty: 26

 
Generalnie fajna sprawa, niemniej jednak ja nie mam zielonego zaś nawet niebieskiego pojęcia jak się robi taką mozajkę, zaś chętnie się dowiem. Ja na twoim miejscu szukałbym w internecie, bowiem w mieście to się naszukasz, nachodzisz i tyle będziesz z tego mieć. W internecie możesz sobie na spokojniutko, z kawusią i ciasteczkiem poszukać i albo to zlecić poprzez neta, albo odnaleźć jakąś firmę, jaka to dla ciebie zrobi.

Zlomex

Posty: 23

 
17) Hahaha jak znajdziesz to daj mi znać, podobny temat założyłem dwa dni temu, wobec tego trafiłem na twój wątek (miałem nadzieję, iż ktoś ci odpowiedział). Generalnie w moim mieście nie ma, niemniej jednak w necie szukam sporadycznie (mam internet tylko w telefonie i wolno ładuje i zżera kasę jak chol*ra :-/) Mam nadzieję, iż znajdę to co mnie interesuje zanim będą imieniny mojego brata - Jacka (bowiem to dla niego szukam właśnie :))

Januszek

Posty: 22

 
Chciałabym pomóc niesłychanie, lecz nie wiem jak L już drugo raz na forum widzę, iż ktoś szuka tej mozajki i wiem iż to niesłychanie modna opcja aktualnie na wystrój mieszkania, no lecz ja nie jestem w temacie – wybacz :( Jakbym coś znalazła to napewniaka ci utaj napiszę więc głowa do góry i bądź porządnej myśli Kochana ma!!

Makus16

Posty: 21