Pokoje zagadek, znacie coś ?

Pokoje zagadek, znacie coś ?

Witam. Mam pytanko o escape the room śląsk. Słyszałem, że jest w Gliwicach, czy tylko. Jeśli możecie podzielić się swoimi wrażeniami, czy warto i w ogóle, wielkie dzięki. Pozdrawiam.

wujekB

Posty: 17

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, ale do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, iż u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

Sarenka

Posty: 19

 
Przyłączam się do polecających escape rooms Miałem okazje być w nich, we wszystkich. Kumple zorganizowali voucher, idealna sprawa. Takich pomysłów powinno być więcej. Korzystałbym ze wszystkich. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem. Każdemu się spodoba, na pewno. Chyba nie ma ludzi, jakim by taka gra nie pasowała.

piet

Posty: 23

 
Wybrałabym się do takiego escape room. Piszecie takie pozytywy, że szkoda byłoby nie skorzystać:)A co najlepiej wybrać na początek?

89ostry89

Posty: 23

 
To jest adres strony do pokoju zagadek na śląsku http://www.openthedoor.net.pl. Świetna sprawa, sam byłem i wrażenia są ekstra, ale nie będę opowiadał:) Jest wybór pomiędzy kilkoma pokojami.

wezusz

Posty: 18

 
Pierwszy real life escape game powstała w Wiedniu, ale my też możemy cieszyć się swoim rodzimym pomysłem. W Gliwicach są już trzy pokoje. Wejdźcie sobie na ich stronkę i sami zobaczcie, z czym to się je. Byłam i polecam, nie ma sobie równych.

xacti

Posty: 21

 
Po prostu wchodzisz obczajasz co i jak w takim pokoju zagadek, rozwiązujesz je, przełamujesz szyfry itd. aż do celu:) Fajna rzecz i każdemu polecam. Byłem w pokoju lekarskim, a teraz mam zamiar wybrać się do kolejnych. Cały czas czaję, czy powstaje coś nowego. Nie jest też tak drogo, żeby nie można było sobie pozwolić.

21gregorek

Posty: 10

 
Koniecznie trzeba tam być. Akurat my byliśmy w kopalni. To pokój zagadek, który zaproponował nam kolega. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, wobec tego polecam wam kochani oprócz kina czy piwka w pubie. Trzeba się nieźle nagłowić, lecz jest pote satysfakcja i to podobało mi się najbardziej.

Radziu

Posty: 17

 
Taki escape the room masz na śląsku. Sam nie korzystałem, ale z tego co inni mówią i piszą musi być naprawdę ekstra. Pewnie na weekend to trudno jest znaleźć wolne miejsce. Ale na pewno skorzystam, szkoda takiej okazji przepuścić.

Oct714

Posty: 20

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, ale do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, że u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

Nikotymmm

Posty: 15