darmowe gry online, szukam !

darmowe gry online, szukam !

Szukam strony internetowej, na której znajdę darmowe gry online. Czasami w czasie wolnym nie mam co robić i z chęcią pograłbym w gry logiczne. Polecicie mi jakąś stronkę?

Dziadek

Posty: 7

 
Mój syn za to uwielbia gry wyścigowe. Nawet korzysta z jednej strony, na jakiej gra za darmo na co dzień. Zapytam go potem co to za strona internetowa.

giurent

Posty: 9

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na inne formy spędzania czasu wolnego. Coraz więcej osób uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz naprawdę trzeba uważać na dzieciaki.

matek562

Posty: 9

 
Dużo darmowych gier dla dzieci możecie znaleźć tutaj https://ogramy.pl. Naprawdę jest ogromny wybór, dla dziewczynek i dla chłopców.

cezar

Posty: 26

 
Ja uwielbiam gry online, w których planuję i wykonuję się różne ogrody. Wiele jest takich gier i w dodatku całkowicie za darmo.

WalSystem

Posty: 18

 
Ja cały czas gram w gry za darmo, w których trzeba dopasowywać ubrania. Zdecydowanie jest to gra tylko dla dziewczynek.

23-Obert

Posty: 11

 
Moja córka ostatnio uwielbia grę online, w której ma wirtualnego zwierzaczka. Opiekuję się nim, karmi go oraz się z nim bawi. Jak wróci ze szkoły to zapytam, jaka to stronka i dam wam znać.

warter88

Posty: 9

 
Ja uwielbiam gry online, w których planuję i wykonuję się inne ogrody. Sporo jest takich gier i w dodatku całkowicie za darmo.

nikurtes

Posty: 22

 
Wiele jest stron w internecie z darmowymi grami online. Musisz poszukać czegoś dla siebie. Ja uwielbiam grać w gry logiczne.

Różyczka

Posty: 13

 
Ciężko jest polecić komuś grę, jak nie wiemy jaka kategoria Cię interesuje. Mnie ostatnio wciągnęło kilka gier online.

merlo45

Posty: 7