Strona główna > Ekonomia i Biznes > Inne > jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

Jeśli możecie mi podpowiedzieć jakąś sensowną opcję jeśli chodzi o stosowanie olejów konopnych i terapii z tym związanych to dawajcie znać. Zależy mi na tym, by taką terapię przeprowadzić pod okiem kogoś kto faktycznie dobrze zna temat i podpowie jakie rozwiązania wybrać.

namok

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że ta oferta wypada całkiem solidnie już w Polsce jeśli chodzi o dostęp do produktów na bazie konopi. Tylko faktycznie warto też mieć jakieś podejście do tego jak te produkty stosować.

guster

Posty: 4

 
Zdecydowanie taką dobrą opcją będzie szukanie kogoś kto zna tematykę i będzie w stanie coś sensownego poradzić jeśli chodzi o stosowanie konopi. Warto mieć kogoś kto się tym na co dzień zajmuje i będzie w stanie dobrać odpowiednie preparaty.

erwin_15

Posty: 11

 
Podstawowa rzecz jak mi się wydaje to szukanie kogoś kto na tyle zna rynek produktów konopnych, że będzie w stanie podpowiedzieć w jakiej formule powinno się je stosować. To tak naprawdę kluczowa kwestia, ponieważ od tego będzie ostatecznie zależało czy efekty stosowania konopi faktycznie będą się pojawiały, czy trudno będzie o nich mówić.

duszter

Posty: 16

 
Możliwości nie brakuje, bo temat jest popularny i w sieci tworzone są tematyczne strony, na Facebooku działają grupy jak https://www.facebook.com/groups/2073520546292917/, gdzie podejmuje się ten temat i można się więcej dowiedzieć na temat stosowania olejów.

Ycomojo

Posty: 2

 
Jeśli masz taką możliwość to staraj się skorzystać z pomocy kogoś kto zna się na konopiach i będzie w stanie coś sensownego podpowiedzieć jeśli chodzi o ich stosowanie. Na rynku jest tych produktów konopnych coraz więcej i tym samym warto też dobrze je sprawdzić, próbować różnych, by zobaczyć jak organizm będzie faktycznie funkcjonował i czego będzie można oczekiwać bo tych produktach.

Yuri20

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o stosowanie produktów konopnych to warto mieć kogoś kto w tym zakresie będzie mógł coś pomóc. Jest tego na rynku coraz więcej, ale żeby były efekty to też trzeba mieć kogoś kto będzie w stanie podpowiedzieć co i jak.

Yuri20

Posty: 7

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o konopie to warto będzie postawić na pomoc kogoś kto będzie w stanie ułożyć kompleksowo terapię i wybrać konkretne produkty, które będzie warto stosować. Wtedy będzie można liczyć na to, że taka terapia będzie przynosiła faktycznie więcej pozytywnych efektów, a jej stosowanie przyniesie korzyści dla zdrowia.

dskoku

Posty: 17

 
Efekty stosowania konopi w dużej mierze będą zależne od tego jaką terapię będzie się stosowało. Możliwości jest sporo, ale warto to faktycznie układać z kimś kto zna temat, jest w tym na bieżąco i będzie w stanie coś sensownego podpowiedzieć.

Bwoy-Yo

Posty: 26

 
Przy terapiach konopnych ważne będzie to, by reagować na to co organizm będzie odczuwał. W dłuższej perspektywie może mieć to istotny wpływ na to jak będziemy funkcjonowali przy takich terapiach.

wicio149

Posty: 19