Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Kina Domowe > Potrzebuje odświeżyć kasety vhs

Potrzebuje odświeżyć kasety vhs

Potrzebuje odświeżyć kasety vhs

Jeżeli ktoś zna dobrą firmę, która zajmuje się nagrywanie kaset vhs na dvd proszę o wiadomość. Mam kilka cennych pamiątek i zależy mi na ich utrwaleniu na nagraniach dvd. Dodam, iż są one dla mnie bardzo wartościowe.

Uleczek4

Posty: 16

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyśmienity prezent.

UK_1234

Posty: 23

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

beniek

Posty: 14

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

QQrydza

Posty: 25

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odszukać ale może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca wspaniała ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

krugerPL

Posty: 27

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien natomiast więcej konkretnych informacji odnajdziesz na stronie.

Malinka Moja

Posty: 30