Strona główna > Ogród > Krzesła > Szafy wnękowe na zamówienie, czy znacie kogoś

Szafy wnękowe na zamówienie, czy znacie kogoś

Szafy wnękowe na zamówienie, czy znacie kogoś

A co sądzicie o szafach wnękowych na zamówienie z rattanu. Chodzi mi o wypełnienie drzwi przesuwnych. Czy gorsza jest trwałość takiego materiału?

frutes45

Posty: 8

 
Znajomy chciał zaoszczędzić, bo przecież meble na zamówienie tanie nie są. W końcu musiał zamówić do domu firmę, bo biedak siedział nad montażem i tym całym projektem dniami i nocami. Później okazało się, że wiele po prostu sp.... i trzeba było dopłacać. A stolarz podobno.

RasiakNorris

Posty: 23

 
W moich meblach na zamówienie, a dokładniej w szafie wnękowej najbardziej przydają mi się niezbyt głębokie szuflady. Mam też kilka głębokich, natomiast tak rzeczywiście już sama nie wiem, co w nich trzymam:)

zabawaa

Posty: 18

 
Firmy z meblami na zamówienie nie robią chyba poprawek po innej firmie. A jeżeli już to trzeba im chyba dobrze zapłacić, projekt muszą pewnie zrobić nowy. Być może się mylę, może zależy co miałyby poprawić.

rz3zn!k

Posty: 17

 
Według mnie większość firm oferujących meble na zamówienie jest rzetelnych, nie musiałam akurat korzystać z ich usług, bo mamy znajomego stolarza. Ale można ich zawsze sprawdzić przecież w sieci, czy poszukać opinii.

Wariat

Posty: 20

 
Nie polecam płyty rattanowej do szaf wnękowych na zamówienie. U mnie dzieci zrobiły z tym jedną wielką tragedię. Nietrwały materiał.

Sarenka

Posty: 14

 
Widzę, że masa tu na forum pytań o najtańsze rozwiązania. Jeżeli chodzi o szafy wnękowe na zamówienie polecam z czystym sumieniem http://www.meble-martex.pl przeglądając się w lustrze szafy wykonanej przez tą właśnie firmę. Projekt dali na medal, od razu go zaakceptowałem. Wszystko na szóstkę z plusem.

Penio

Posty: 19

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

Gucio

Posty: 22

 
Jak pragniesz najtańszy materiał do mebli na zamówienie, to zamów je z płyty laminowanej z obrzeżami PCV. Za metr bieżący płacisz chyba wtedy około 800 pln. Ale nie jestem pewien, więc trzeba pytać firmę. Bez bajerów to może w średniej wielkości kuchni zmieścisz się w 3 tysiącach. Pozdrawiam.

Misio

Posty: 24

 
Co do cen, to różnie to bywa. Jeżeli akurat zakład ma jakiegoś materiału pod dostatkiem, albo w mega nadwyżce to można po okazyjnej cenie otrzymać meble na zamówienie za niewiarygodnie drobne pieniądze.

Gucio

Posty: 14