Strona główna > Ekonomia i Biznes > Kucharz > Pizza Ostrowiec, gdzie warto zamówić?

Pizza Ostrowiec, gdzie warto zamówić?

Pizza Ostrowiec, gdzie warto zamówić?

Chcę w końcu zjeść dobrą pizzę w Ostrowcu. W którym miejscu byliście naprawdę zadowoleni z obsługi i naturalnie z placka.

Julian

Posty: 16

 
Musicie zjeść tego burgera z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl, jest najlepszy pod słońcem. Takiego jesz ze nigdy nie miałem okazji skosztować. Polecammmmmmmmmmmmm!

lechu98

Posty: 20

 
Nie mam jakoś zdania na temat pizzy i lokali w Ostrowcu. Nie jestem częstym bywalcem knajpek, jak coś to zamawiam jedzenie do domu. Sprawdzę tę pizzerię, skoro ma takie dobre opinie i mówicie, że warto.

Januszek

Posty: 22

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Bo jeśli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się szybko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A czasami pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

youmakeme

Posty: 23

 
Nie bardzo orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bo wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

Worms

Posty: 18

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do własnej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

Krzy25

Posty: 21

 
Mam nadzieję, iż w końcu znajdę dobry lokal, gdzie będzie można zjeść pizzę w Ostrowcu w przyjemnym klimacie. U nas brakuje tego typu miejsc. Nie sądzicie?

Trener

Posty: 20

 
ie jem w wielu przypadkach takich przysmaków, niemniej jednak burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest faktycznie całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

Buła

Posty: 20

 
Nie mam jakoś zdania na temat pizzy i lokali w Ostrowcu. Nie jestem częstym bywalcem knajpek, jak coś to zamawiam jedzenie do domu. Sprawdzę tę pizzerię, skoro ma takie dobre opinie i mówicie, iż warto.

kombo87

Posty: 20