Strona główna > Ekonomia i Biznes > Kucharz > pizzeria bydgoszcz, gdzie dobra ?

pizzeria bydgoszcz, gdzie dobra ?

pizzeria bydgoszcz, gdzie dobra ?

Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli jedzenie na mieście, to jaki lokal polecacie? Może jakaś dobra pizzeria w Bydgoszczy? Chętnie sprawdzę na własnej skórze, a dokładnie żołądku :D

dziubbek56

Posty: 4

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać inne restauracje :) Lecz jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najniezwyklej smakuje mi pizza z kaparami.

mikuser

Posty: 12

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia http://www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bo trudno pisać, że coś jest naprawdę smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

Warren1987

Posty: 10

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to naprawdę dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

89ostry89

Posty: 23

 
Niezmiernie ciekawy temat, którego uprzednio nigdzie nie odszukałam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

Worms

Posty: 19

 
To jaką pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, ale tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

ChosenOne

Posty: 18

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Naprawdę ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do których chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Ale o pizzerii, która jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

reavan

Posty: 15

 
Najlepszą pizzę robię osobiście :D Jak nie mam czasu, to niewątpliwie wówczas jest okazja do tego, żeby wyrwać się z rodzinką z domu do jakiejś pizzerii w Bydgoszczy. Bywamy wszędzie :)

dermuster

Posty: 8

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Czasami jest potrzeba zjedzenia porządnej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

Gucio

Posty: 18

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

Lupusx

Posty: 17