Tajlandia indywidualne wakacje, warto ??

Tajlandia indywidualne wakacje, warto ??

Interesuje mnie podróż Tajlandia birma. Jak ktoś coś, to czekam. Pewnie z biurem takie wycieczki są bezpieczniejsze, ale nie ukrywam, że indywidualnie też wchodzi w grę.

251Lechu

Posty: 6

 
Odwiedziliśmy Tajlandię na własną rękę i nie mieliśmy żadnych przykrych przygód. Trochę doświadczenia w tego typu podróżach mamy. Jak pierwszy raz to możesz wybrać biuro, które ma jakąś elastyczną ofertę i wtedy zawsze wychodzi taniej, bo sobie ją sama układasz wedle swojego budżetu.

Andzia

Posty: 13

 
Też szukam oszczędności, niemniej jednak nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za dużo mam do stracenia :) Naturalnie nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, niemniej jednak wycieczki zorganizowane to z pewnością lepszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

Adma567

Posty: 23

 
Oj tak Phuket to dobre miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niesłychanie gwarno :D To egzotyczna wyspa, na jaką w wielu przypadkach wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

ukrwios

Posty: 14

 
Piękna Azja nieodkryta :( Mam obawy co do indywidualnych wakacji, chyba jednak zdecyduję się na biuro. Fajnie byłoby gdyby jednak nie narzucało propozycji, bo w ten sposób braknie mi pieniędzy, żeby się wypłacić.

Zbyszek

Posty: 18

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wówczas, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, jakie organizowane są poprzez tamtejsze agencje turystyczne. Dużo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i potem można rzeczywiście jechać na własną rękę.

mikuś33

Posty: 15

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do jakiego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednakże poszukujemy nieco tańszej alternatywy.

Klarka23

Posty: 10

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

cr7

Posty: 9

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, ale dobrze, że znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z naprawdę mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej thailand-trips.pl.

Alaneq

Posty: 13

 
Słoneczne wyspy w Tajlandii to perfekcyjny sposób, żeby odpocząć. Takie wakacje to prawdziwe wakacje. Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu. Z cenami nie jest najgorzej, można poszukać tańszego biura lub zdecydować się na indywidualny wyjazd.

Dzidzidek

Posty: 10