Strona główna > Aktywny wypoczynek > Last Minute > Znajdź swój raj w tanich apartamentach w albanii

Znajdź swój raj w tanich apartamentach w albanii

Znajdź swój raj w tanich apartamentach w albanii

Jakie ceny możemy oczekiwać za wynajem apartamentu w Albanii poza sezonem turystycznym?

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Wynajmowaliśmy apartament bezpośrednio od właściciela w Albanii i było świetnie. Trzeba jedynie upewnić się, że wszystko jest zgodne z umową.

matek562

Posty: 10

 
Cześć! Byłem w Durres, Albanii zaledwie kilka miesięcy temu. Odszukaliśmy fantastyczny apartament tuż przy plaży. Wynajmowaliśmy go bezpośrednio od posiadacza poprzez stronę internetową. Byli niezmiernie przyjaźni i apartament był przepiękny!

Worms

Posty: 21

 
Planuję wakacje w Albanii i https://apartamentydurres.com.pl wydaje się być miejscem, gdzie można znaleźć tanie apartamenty. Z pewnością warto je sprawdzić.

Rico

Posty: 2

 
Dla tych, którzy szukają tanich apartamentów, polecam również śledzić oferty poza sezonem turystycznym. Ceny mogą być znacznie niższe.

Eksperttt45

Posty: 4

 
A czy ktoś próbował wynajmować apartamenty w Albanii bezpośrednio od właściciela? Czy to dobra opcja?

21gregorek

Posty: 1

 
Tak, jestem ciekawy tego samego. Czy ktoś miał doświadczenia z last minute w Albanii? Czy warto czekać na ostatnią chwilę?

Wiśniak45

Posty: 2

 
Planujemy wyjazd do Durres w przyszłym roku. Czy możecie polecić jakieś miejsce, które jest przyjazne dla rodzin z dziećmi?

DevilScream

Posty: 8

 
Czy ktoś ma jakieś ulubione strony internetowe do wynajmu apartamentów w Albanii? Chętnie poznam dobre źródła ofert.

Iwona3

Posty: 29

 
Jeśli wynajmujesz poprzez sławne platformy, to masz pewność, że Twoje płatności są zabezpieczone. Poza tym, należałoby przeczytać opinie innych osób, aby poznać ich doświadczenia z konkretnymi apartamentami.

wezusz

Posty: 18