Strona główna > Ekonomia i Biznes > Nauka w Polsce > zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie, znacie ?

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie, znacie ?

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie, znacie ?

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to naprawdę profesjonalnie?

ukrwios

Posty: 5

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To specjaliści, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super metody, z których każde dziecko jest bardzo zadowolone.

Penio

Posty: 19

 
Jeżeli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak sporo dziecko na tym zyska. Uczy się, lecz jednocześnie bawi, bowiem to właśnie taka metoda. Po pewnym okresie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

czdeRRR

Posty: 4

 
Fachowe nauczanie angielskiego w przedszkolu w Krakowie jest bardzo ważne. Wybieramy kogoś, kto wie jak się tym zająć. To mają być bardzo dobrze opracowane lekcje. Dziecko ma się bawić, niemniej jednak jednocześnie uczyć, bowiem za to płacimy. Szukajmy, wobec tego kogoś takiego, kto spełni w stu procentach nasze żądania.

jonek91

Posty: 17

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dzisiaj.

Tadzin

Posty: 4

 
Raczej nie jest trudno odszukać kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Naturalnie właściwe podejście jest tutaj niezmiernie istotne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze poprawnych metod nauczania angielskiego.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

beata77

Posty: 8

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

Miluśkooo2

Posty: 6