Strona główna > Ekonomia i Biznes > Nieruchomości > mieszkania Warszawa, szukam !

mieszkania Warszawa, szukam !

mieszkania Warszawa, szukam !

Czy łatwo znaleźć nieruchomości w Warszawie? Jestem z daleka i nie chce mi się jechać na miejsce żeby tylko się o tym przekonać. Jeśli wiecie jak szukać i gdzie szukać to powiedzcie.

Kruczek23

Posty: 5

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Mnert67

Posty: 11

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę niesłychanie wiele. Bez względu na to czy ma to być drobne czy spore mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

tubbytimmy1

Posty: 19

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

namok

Posty: 4

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

donbagino

Posty: 6

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

Trynnn45

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dziś liczy się komfort i czas, wobec tego niezwykle duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie wiecej.

Marti

Posty: 12

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w porządnej cenie, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

Marti

Posty: 15