Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Ozdoby do włosów > naturalna biżuteria, sklep online?

naturalna biżuteria, sklep online?

naturalna biżuteria, sklep online?

Zastanawiam się nad kupnem pierścionka z kamieniem naturalnym, ale nie wiem, jaki wybrać? Podobno te kamienie mają jakieś magiczne właściwości? To prawda?

Czarek

Posty: 2

 
Widziałam biżuterię z kamieniami na stronie https://brazi.pl. Nie noszę biżuterii, wobec tego nie jestem w stanie Wam pomóc, natomiast myślę, iż tą ofertą pożądane byłoby się będzie bliżej zainteresować.

jonek91

Posty: 10

 
Mam naszyjnik z kamieni i jestem bardzo zadowolona. Naturalna biżuteria ma swój urok, dlatego polecam ją wszystkim. Wybrałam sobie ametyst, bo wpływa pozytywnie na zwiększenie odwagi, a mnie to jest potrzebne. Każdy z kamieni ma inne właściwości, dlatego bardzo ważne jest dokładne tego sprawdzenie przez zakupem.

Mariusz

Posty: 13

 
Dużo jest biżuterii, która wykonana jest przez osoby, które mają naprawdę do tego talent. Lubię mieć coś tak oryginalnego i wyjątkowego. Mnie się taka biżuteria bardzo podoba i mogę zapłacić za nią nawet o wiele więcej.

bartek33

Posty: 6

 
Mnie się podoba biżuteria z kamieniami naturalnymi, bo jest tania. Nie stać mnie na diamenty i inny szlachetne kamienie, dlatego taka biżuteria jest najlepsza. Do wyboru jest jej naprawdę ogromna ilość, dlatego bez względu na swoje wymagania i oczekiwania coś znajdziemy.

adamu90

Posty: 21

 
Mam naszyjnik z kamieni i jestem niezwykle zadowolona. Naturalna biżuteria ma swój urok, dlatego polecam ją wszystkim. Wybrałam sobie ametyst, bo wpływa pozytywnie na zwiększenie odwagi, a mnie to jest potrzebne. Każdy z kamieni ma inne właściwości, dlatego niezwykle znaczące jest precyzyjne tego sprawdzenie poprzez zakupem.

Yuri20

Posty: 4

 
Wybór biżuterii jest bardzo znaczny. Kamienie są wspaniałe, zatem też chętnie je kupuje. Może to być biżuteria srebrna albo pozłacana. Dla mnie nie jest aż tak znacząca cena, co wykonanie. To ma być dokładnie wykonane z najlepszych dostępnych materiałów.

labuh

Posty: 3

 
Mnóstwo jest biżuterii, jaka wykonana jest poprzez osoby, które mają rzeczywiście do tego talent. Lubię mieć coś tak oryginalnego i wyjątkowego. Mnie się taka biżuteria niezwykle podoba i mogę zapłacić za nią nawet o sporo więcej.

FOTOiFOTO

Posty: 8