Komplety z cyrkoniami - znacie jakiś sklep?

Komplety z cyrkoniami - znacie jakiś sklep?

Chciałbym sprawić mojej dziewczynie fajny prezent, drobiazg. Myślę, że srebrne kolczyki byłyby ok. Mam jednak dylemat jaki kształt, czy są jakieś nowe trendy. Nie chcę się zbłaźnić.

mniszekk

Posty: 16

 
Taki prezent spodoba się każdej kobiecie. Wśród srebrnych wisiorków jest niezwykle olbrzymi wybór. Sama też lubię dostawać tego rodzaju srebrne podarunki.

Nikiiii

Posty: 13

 
Dla mamy można wybrać coś z kolekcji kompletów swarovskiego. Naturalnie, gdy budżet na to pozwala. Weselą oko, serce i duszę, no i naturalnie wyglądają zjawiskowo.

KHOT

Posty: 19

 
By zrobić znakomite wrażenie wcale nie trzeba przepłacać. Komplety swarovskiego bez wątpienia oryginalne można kupić wcale nie za niebosiężne sumy. Trzeba jednak umieć odróżnić oszusta od rzetelnego sprzedawcy.

Kruczek23

Posty: 21

 
Biżuteria – rzecz gustu. Osobiście preferuję, bo pozwala mi na to mój portfel tą oryginalną. Nie dziwi mnie to, że pojawiają się na rynku podróbki kompletów swarovskiego. By nieco zaoszczędzić, należałoby szukać promocji oryginalnych wyrobów w porządnych sklepach.

Funtus009

Posty: 12

 
O cyrkoniach wiem dużo, bo gustuję w nich od dawna. Ostatnio sprezentowałam sobie kolczyki z cyrkoniami.

Polecam sklep http://www.valerio.pl gdzie zrobiłam już moc udanych zakupów.

wolfdale

Posty: 15

 
Z tego co wiem, Swarovski w tym sezonie stawia na złoto.

Jeśli jednak pozostajemy przy srebrze kolczyki swarovskiego kuleczki shamballa z kryształkami wciąż są na topie. Chyba żadna z pań nie pożałuje zakupionych serduszek lub kwiatuszków. Ja mogę się pochwalić ostatnio kupionymi kostkami cube.

Facio

Posty: 21

 
Zawieszki do srebrnych bransoletek można kupić właściwie w każdym sklepie z biżuterią. Oczywiście liczy się ich oryginalne zestawienie. Ja mam kilka ciekawych żmijek, cudną różę i kostki z oksydowanego srebra.

Alimer56

Posty: 20