wynajem busów kraków, dobra firma ?

wynajem busów kraków, dobra firma ?

Gdzie szukać oferty na wynajem busów, bowiem nie wiem. Myślałem o czymś luksusowym i niesłychanie dobrze wyposażonym.

kondziu

Posty: 1

 
Takie luksusowe samochody w zakupie są bardzo drogie, bo mają bardzo dobre wyposażenie i wyciszenie. Najczęściej mają też mocne silniki żeby jazda nimi była przyjemna.

reavan

Posty: 5

 
Prowadzę własną firmę i raz na jakiś czas wynajmujemy właśnie takiego busa żeby zabrać klienta z lotniska. Jechałem nim kiedyś i uważam, że, mimo że to przecież samochód dostawczy to ma komfort jak klasa premium. Niczego w takim samochodzie nie brakuje i można naprawdę miło i komfortowo spędzić czas w podróży.

mateo29

Posty: 9

 
Ostatnio wynajmowaliśmy busa w Krakowie od firmy https://www.andrive.pl. To jest po prostu super samochód. Mieliśmy mercedes V klasa granatowego. Napęd na cztery koła i prawie dwieście czterdzieści koni mechanicznych. To dopiero jeździło, polecam zbadać.

Jacuś

Posty: 5

 
Busów do wynajęcia jest dużo, ale tych luksusowych nie ma wiele. Wszystko oczywiście zależne jest od miasta, w jakim szukamy takiego busa. Sam mieszkam w małym mieście i żeby mieć takiego busa to muszę jechać sto kilometrów. Nie za bardzo mi się to opłaca, dlatego na razie jeszcze się na takim wynajem busa nie zdecydowałem.

żabka45

Posty: 6

 
Takie luksusowe pojazdy w pozyskaniu są niesłychanie drogie, bo mają niesłychanie idealne wyposażenie i wyciszenie. Na ogół mają też mocne silniki żeby jazda nimi była przyjemna.

pawel-2910

Posty: 15