Strona główna > Ekonomia i Biznes > Skrypty PHP > Słyszeliście o czymś takim jak elektroniczne delegacje?

Słyszeliście o czymś takim jak elektroniczne delegacje?

Słyszeliście o czymś takim jak elektroniczne delegacje?

Dzień dobry. Planuję wprowadzić w swojej firmie elektroniczny wniosek urlopowy i potrzebuję opinii osób, które miały już styczność z takim rozwiązaniem.

mniszek

Posty: 15

 
Zakładom, jakie zamierzają nabyć sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niezmiernie zadowoleni.

Darjusa

Posty: 27

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy winien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To niezwykle wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

BobStanley

Posty: 20

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Olbrzymie wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, iż można go poprzez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

klosert

Posty: 24

 
Coraz częstsze jest to, iż nakaz wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Aklimer56

Posty: 25

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest gdyż różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo znaczące dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Mikuśio

Posty: 19

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Trener

Posty: 20

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

Garguł12

Posty: 27

 
Bez wątpienia, iż elektroniczny system urlopowy to spore ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Facio

Posty: 22

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko perfekcyjne narzędzie dla działów organizacyjnych, lecz przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Moderator

Posty: 24