Mp3 za darmo, sprawdzona strona ??

Mp3 za darmo, sprawdzona strona ??

Macie jakieś namiary na dobry portal z mp3 za darmo. Wszędzie trzeba się rejestrować i nie ma nic do rzeczy. Podrzućcie jakiś link, gdzie rzeczywiście jest co ściągać.

nerkuś

Posty: 6

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, że za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

lechu98

Posty: 18

 
Ja ściągnęłam sobie sporo fajnych mp3 na telefon z tej stronki http://www.thebestmp3.pl. Bardzo dużo muzyki i to rzeczywiście i też nowej, dlatego bardzo polecam. Poza tym świetna jakość. Już dawno nie widziałam tak ciekawego miejsca z darmową muzyką w internecie.

Januszek

Posty: 12

 
Sądzimy tak samo. Tyle, iż dla chcącego nic ciężkiego i może trzeba się troszkę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie rzeczywiście idzie odnaleźć do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Natomiast w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

Bwoy-Yo

Posty: 23

 
W oparciu o wasze wcześniejsze przemyślenia, przyszła mi myśl by samemu coś takiego wykonać, stworzyć portal z darmowymi mp3:) Albo no ciutkę je wycenić:)

Lupusx

Posty: 16

 
No właśnie a jeśli już chodzi o jakość to większość mp3 za darmo pozostawia wiele do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, bo akurat nie miałam nigdy okazji znaleźć czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

labuh

Posty: 13