Tworzymy historię z tym forum firmowym

Mp3 za darmo, sprawdzona strona ??

Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Telefony komórkowe > Mp3 za darmo, sprawdzona strona ??

Mp3 za darmo, sprawdzona strona ??

07.01.2016 00:10:04 

Macie jakieś namiary na dobry portal z mp3 za darmo. Wszędzie trzeba się rejestrować i nie ma nic do rzeczy. Podrzućcie jakiś link, gdzie rzeczywiście jest co ściągać.

07.01.2016 12:10:00 

To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, że za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

08.01.2016 10:37:36 

Ja ściągnęłam sobie sporo fajnych mp3 na telefon z tej stronki http://www.thebestmp3.pl. Bardzo dużo muzyki i to rzeczywiście i też nowej, dlatego bardzo polecam. Poza tym świetna jakość. Już dawno nie widziałam tak ciekawego miejsca z darmową muzyką w internecie.

09.01.2016 11:03:44 

Sądzimy tak samo. Tyle, iż dla chcącego nic ciężkiego i może trzeba się troszkę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie rzeczywiście idzie odnaleźć do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Natomiast w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

10.01.2016 15:08:24 

W oparciu o wasze wcześniejsze przemyślenia, przyszła mi myśl by samemu coś takiego wykonać, stworzyć portal z darmowymi mp3:) Albo no ciutkę je wycenić:)

11.01.2016 07:20:13 

No właśnie a jeśli już chodzi o jakość to większość mp3 za darmo pozostawia wiele do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, bo akurat nie miałam nigdy okazji znaleźć czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

Ostatnio dodane posty

Nie niesłychanie znam się na tych sprawach, ale chyba taki podsłuch na telefonie nie jest zgodny z prawem? Jak nie, to mi wytłumaczcie dokładnie, o co chodzi. Z góry dziękuję.

Dokładnie tak jest. Jeżeli chodzi o spyphone, to możesz wybrać sobie okres licencji. Trzeba poczytać dokładnie. Mnie zależało na chwilowym podsłuchu. Korzystałem poprzez kilka tygodni. Na dłuższą metę, pewnie oferują coś w porządnej cenie. Tak czy inaczej, to świetne rozwiązanie, a co ważne w pełni dyskretne :D

Myślałam o podsłuchu w telefonie syna, ale mam obawy. Nie wiem, jakby zareagował, gdyby się dowiedział. Ciekawa jestem, jak dokładnie ta sprawa wygląda z punktu prawnego. Jak ktoś się orientuje, to może niech napisze. Będę spokojniejsza. Bardzo dziękuję.

© Copyright Firmowe.forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.