Tworzymy historię z tym forum firmowym

Kupony rabatowe, warto ?

Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Telefony komórkowe > Kupony rabatowe, warto ?

Kupony rabatowe, warto ?

01.04.2016 00:32:11 

Słyszałem, że można zamieniać środki z konta na kody rabatowe. Jak to się robi, czy trzeba się gdzieś zarejestrować. Czy to zupełnie za darmo?

01.04.2016 19:33:47 

Mnie odpowiada ta forma zamiany środków na koncie na kody rabatowe http://zamiensms.pl. W moim wypadku będę mieć stałe niewykorzystane środki, więc żeby nie przepadły tutaj się zorganizowałem:) Polecam.

02.04.2016 08:31:48 

W moim wypadku serwis sprawdził się idealnie. Nie miałem pojęcia, że kiedyś będę korzystał z tak prostego narzędzia i dam się skusić, bo jestem nieufny z reguły wtedy, gdy ktoś oferuje mi korzystne rozwiązania;) Ale zamiana środków z konta na kody rabatowe łechce moje ego. Chcę coraz więcej i mam z tego satysfakcję, więc polecam:)

03.04.2016 12:55:32 

No proszę jak można działać, a mnie zawsze przepadała kaska. Teraz na pewno skorzystam z tych kont paysafecard, bowiem jak widać są opłacalne. Z takiego konta już nic mi nie przepadnie;)

04.04.2016 12:59:17 

Nawet mi się podoba:) Nie miałem pojęcia, iż takie opcje istnieją, natomiast dobrze, iż wpadłem na tę stronkę z zamianą SMS na kody rabatowe i nareszcie nie przeklinam mojego operatora;) Wkurzam się, natomiast taki już mój los, serwis z zamianą jak najniezwyklej polecam.

05.04.2016 15:22:42 

W moim wypadku serwis sprawdził się cudownie. Nie miałem pojęcia, że kiedyś będę korzystał z tak bezproblemowego narzędzia i dam się skusić, bowiem jestem nieufny z reguły wtedy, gdy ktoś oferuje mi korzystne rozwiązania;) Ale zamiana środków z konta na kody rabatowe łechce moje ego. Chcę coraz sporzej i mam z tego satysfakcję, więc polecam:)

06.04.2016 09:26:52 

Ci, którzy narzekają nie maja racji, są Polakami więc wybaczam im tę narodową cechę;) A serio to bardzo dobry pomysł, żeby zdobyć jakieś kupony rabatowe za niewykorzystane pieniądze na telefonie. Większość z nas tak ma i to właśnie do nas skierowana jest usługa jak dla mnie idealna. Serwis działa bez zarzutów, polecam.

Ostatnio dodane posty

Nie niesłychanie znam się na tych sprawach, ale chyba taki podsłuch na telefonie nie jest zgodny z prawem? Jak nie, to mi wytłumaczcie dokładnie, o co chodzi. Z góry dziękuję.

Dokładnie tak jest. Jeżeli chodzi o spyphone, to możesz wybrać sobie okres licencji. Trzeba poczytać dokładnie. Mnie zależało na chwilowym podsłuchu. Korzystałem poprzez kilka tygodni. Na dłuższą metę, pewnie oferują coś w porządnej cenie. Tak czy inaczej, to świetne rozwiązanie, a co ważne w pełni dyskretne :D

Myślałam o podsłuchu w telefonie syna, ale mam obawy. Nie wiem, jakby zareagował, gdyby się dowiedział. Ciekawa jestem, jak dokładnie ta sprawa wygląda z punktu prawnego. Jak ktoś się orientuje, to może niech napisze. Będę spokojniejsza. Bardzo dziękuję.

© Copyright Firmowe.forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.