Kupony rabatowe, warto ?

Kupony rabatowe, warto ?

Słyszałem, że można zamieniać środki z konta na kody rabatowe. Jak to się robi, czy trzeba się gdzieś zarejestrować. Czy to zupełnie za darmo?

Lomartek67

Posty: 13

 
Mnie odpowiada ta forma zamiany środków na koncie na kody rabatowe http://zamiensms.pl. W moim wypadku będę mieć stałe niewykorzystane środki, więc żeby nie przepadły tutaj się zorganizowałem:) Polecam.

grzes3345

Posty: 14

 
W moim wypadku serwis sprawdził się idealnie. Nie miałem pojęcia, że kiedyś będę korzystał z tak prostego narzędzia i dam się skusić, bo jestem nieufny z reguły wtedy, gdy ktoś oferuje mi korzystne rozwiązania;) Ale zamiana środków z konta na kody rabatowe łechce moje ego. Chcę coraz więcej i mam z tego satysfakcję, więc polecam:)

dominikk5

Posty: 16

 
No proszę jak można działać, a mnie zawsze przepadała kaska. Teraz na pewno skorzystam z tych kont paysafecard, bowiem jak widać są opłacalne. Z takiego konta już nic mi nie przepadnie;)

Batiatus12

Posty: 23

 
Nawet mi się podoba:) Nie miałem pojęcia, iż takie opcje istnieją, natomiast dobrze, iż wpadłem na tę stronkę z zamianą SMS na kody rabatowe i nareszcie nie przeklinam mojego operatora;) Wkurzam się, natomiast taki już mój los, serwis z zamianą jak najniezwyklej polecam.

Radziu

Posty: 17

 
W moim wypadku serwis sprawdził się cudownie. Nie miałem pojęcia, że kiedyś będę korzystał z tak bezproblemowego narzędzia i dam się skusić, bowiem jestem nieufny z reguły wtedy, gdy ktoś oferuje mi korzystne rozwiązania;) Ale zamiana środków z konta na kody rabatowe łechce moje ego. Chcę coraz sporzej i mam z tego satysfakcję, więc polecam:)

Kitas

Posty: 14

 
Ci, którzy narzekają nie maja racji, są Polakami więc wybaczam im tę narodową cechę;) A serio to bardzo dobry pomysł, żeby zdobyć jakieś kupony rabatowe za niewykorzystane pieniądze na telefonie. Większość z nas tak ma i to właśnie do nas skierowana jest usługa jak dla mnie idealna. Serwis działa bez zarzutów, polecam.

BobStanley

Posty: 17