Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Telefony komórkowe > Kontrolujecie dzieci poprzez podsłuch?

Kontrolujecie dzieci poprzez podsłuch?

Kontrolujecie dzieci poprzez podsłuch?

Dzień dobry. Czy możecie podzielić się Waszymi doświadczeniami, jeśli chodzi o podsłuch w telefonie? Próbowaliście kiedykolwiek kogoś podsłuchiwać?

dominikk5

Posty: 16

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, że zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, ale nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to idealna sprawa :)

tadziu47

Posty: 19

 
Lubię mieć wszystko pod kontrolą, a więc między innymi interesy firmy.

Pomaga mi w tym znacząco podsłuch w telefonie, który zainstalowałem na firmowym numerze. Pracownicy nie mają pojęcia, że sprawdzam to, w jaki sposób rozmawiają z klientami, bo mi na tym zależy.

MsIp

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się że spyphone będzie aplikacją, która pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli sprawdzić, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, bowiem przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest czasochłonne.

Jednak pozostawię dziecku nieco swobody.

Uroczy Boys

Posty: 23

 
Dla wszystkich tych, którzy chcą zainstalować podsłuch w telefonie, do jakiego mają dostęp polecam usługi tej firmy, a właściwie ich aplikację: http://spyphonesoft.pl. Na pewno nie zawiedziecie się, bowiem dla mnie funkcjonalność programu okazała się wręcz zbyt rozbudowana. Póki co nie poznałem jeszcze pełnych możliwości tego oprogramowania. Polecam w 100%! :)

Gurugum

Posty: 23

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby umieścić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, że to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, że to pluskwa w telefonie, a tak naprawdę da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, która rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

Dr-House

Posty: 20

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli oczywiście spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

cezar

Posty: 26

 
Zawsze wydawało mi się, że podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów niektórych osób.

Teraz mam nastoletnią córkę, która ma problemy i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, która monitoruje wszystkie jej negocjacje i wiadomości.

Yab

Posty: 32

 
Z mojej perspektywy niesłychanie ważny był fakt, że aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bo takowego używa się w mojej firmie. Chciałem zbadać czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bo częstokroć mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

Kmiotek55

Posty: 16