Strona główna > Ekonomia i Biznes > Tworzenie stron www > pluginy na stronę internetową, gdzie znajdę ?

pluginy na stronę internetową, gdzie znajdę ?

pluginy na stronę internetową, gdzie znajdę ?

Czy wiecie może, gdzie występuję baza pluginów na stronę? Może znacie jakąś osobę, która dokładnie opisuje, które wtyczki będą przydatne na stronę sprzedażową?

Dzidzia

Posty: 1

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje łatwy pasek przewijania na stronę, jednakże nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

frunet

Posty: 13

 
Pluginy na stronę internetową są niesłychanie przydatne i powinni z nich korzystać wszyscy, aby ułatwić sobie zarządzanie stronę lub blogiem.

Marioleczka

Posty: 3

 
Programiści w wielu przypadkach mają swoje serwisy internetowe, na których wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali niezwykle sporo się dowiedzieć, wobec tego warto korzystać z takich informacji.

Alim45

Posty: 4

 
Należałoby wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, które wtyczki będą ci potrzebne i z których należałoby korzystać.

Michaś

Posty: 4

 
Jak potrzebna Ci jest wtyczka do walidacji formularzy to wejdź na tę stronę internetową https://x-plugin.pl. Masz wszystko opisane z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać. W tym serwisie możesz znaleźć naprawdę dużą dawkę wiedzy. Mam nadzieję, że Ci pomogłem.

HARY1953

Posty: 8

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Anno Domini

Posty: 7

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne. Jeśli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Wiele jest ciekawych wtyczek, które warto zastosować na swojej stronie internetowej.

doprzodu67

Posty: 6