Strona główna > Ogród > Wentylatory > Grzejnik dekoracyjny, co polecicie ?

Grzejnik dekoracyjny, co polecicie ?

Grzejnik dekoracyjny, co polecicie ?

Witam zależy mi na grzejniku w kolorze. Co sądzicie o grzejniku dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD? Może znacie jakiegoś taniego dystrybutora? Czekam i dziękuję za pomoc.

Klarka23

Posty: 10

 
Najtańsze i niezawodne złącze alternatywne 3/4 do rury wielowarstwowej O 16 mm TECE. Marka znana i ceniona. Jako wykonawca instalacji korzystam i chwalę sobie, więc jak się komuś polecenie przyda, to proszę :)

Wariat

Posty: 26

 
U nas z powodzeniem sprawdził się grzejnik ozdobny Planar Style 22 600x1000 STELRAD. Uważam, iż nie ma co przepłacać, a to dobra marka słynna i ceniona. Polecam.

Nikuś23

Posty: 10

 
Jak potrzebny zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy chrom z INVENY to polecam tego dystrybutora http://sklepekogrzanie.pl/zestaw-do-dolnego-podlaczenia-typu-duo-plex-chrom-invena.html

Lomartek67

Posty: 15

 
Też wybrałem zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy wersja chrom producenta INVENA. Cena przyciągnęła moją uwagę. Poczytałem o producencie. Jest okej. Polecam.

Seba123

Posty: 18

 
Pozwoliliśmy sobie na kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS. Wygląd nowoczesny, cichutka praca. To kocioł na gaz ziemny, lecz można przerobić na gaz płynny w przyszłości.

tunczyk

Posty: 26

 
Z doświadczenia jako wykonawca systemów polecam rurę wielowarstwową TeceFLEX16 mm na przykład w zwoju 100m. Do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki wybór idealny. Na lata. Ceny nie przerażają :D

nighthaze

Posty: 5