Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Zdrowie a uroda > Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Macie jakieś swoje sprawdzone kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji włosów? Zależy mi faktycznie na produktach wysokiej jakości, na marce, która stara się dbać o efekt .

Kamigyq

Posty: 1

 
Staraj się sprawdzać różne serie kosmetyków. Ten rynek ma się całkiem nieźle, różne produkty będzie można spotkać więc też będzie okazja coś tam wybrać właściwego.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o kosmetyki możesz zerknąć na serię Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/">.Sprzedają w sieci u siebie w sklepie, ewentualnie także w salonach Hebe są dostępne.

pawel253

Posty: 3

 
Takie marki, które stawiają na produkty z linii profesjonalnych najczęściej nie otwierają się na ogólną sprzedaż, ale Prosalon jest dostępny w Hebe, więc jak najbardziej możesz je przetestować i dać znać, czy przypadły Ci do gustu.

Dziadek

Posty: 8

 
Staraj się szukać produktów z serii profesjonalnej, to jednak będzie miało duże znaczenie, bo potem zależy od tego jakość pielęgnacji i bardzo ważne będzie również to jak te produkty będą wykonane czy będą gwarantować efektywną pielęgnację.

QQrydza

Posty: 11

 
Kosmetyki typowo fryzjerskie na pewno będą najlepszym wyborem ponieważ dzięki temu efekty będą widoczne od razu.

VamnHopeHom

Posty: 22