Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Zdrowie > gdzie przeprowadzić metamorfozę uśmiechu

gdzie przeprowadzić metamorfozę uśmiechu

gdzie przeprowadzić metamorfozę uśmiechu

Może ktoś z Was robił sobie implanty w Toruniu albo gdzieś w Kujawsko – Pomorskim i może polecić stomatologa? Zależy mi na systemie all on 6 i zastanawiam się jak to ewentualnie może być wykonane. Jak możecie coś poradzić pod tym kątem to dajcie znać.

Ptaszek22

Posty: 1

 
Przy kwestiach estetyki uśmiechu faktycznie warto takich specjalistów szukać starannie, by mieć kogoś kto zaproponuje indywidualne metody i pozwoli osiągnąć dobre efekty.

TomekK

Posty: 10

 
Jak będziesz szukał dentysty to warto na pewno postawić na kogoś kto w trakcie leczenia korzysta z nowoczesnych metod i jest w stanie zagwarantować usługi faktycznie na wysokim poziomie z dbałością o pacjenta i jego potrzeby.

dobryrd

Posty: 6

 
Faktycznie jeśli chodzi o zabiegi związane z implantami to dają duże możliwości, choć trzeba się liczyć z tym, że to również generuje spore koszty jeśli chodzi o wykonanie implantów.

Czarek

Posty: 15

 
Faktycznie jeśli ktoś się specjalizuje w medycynie estetycznej i stomatologii to można z taką pomocą całkowicie odmienić to jak żeby będą wyglądały.

alekBALD

Posty: 10

 
U mnie bardzo dobry efekt jeśli chodzi o koronki w gabinecie na Ugory u doktora Drosd - www.drosd.pl. Świetny specjalista od stomatologii estetycznej więc jak liczysz na to, że zęby będą wyglądać lepiej.

Buła

Posty: 8

 
Myślę, że w takich miejscach, gdzie jest skupienie na stomatologii estetycznej można oczekiwać, że te efekty prowadzonych działań będą bardzo dobrze i takie miejsca warto wybierać.

gruszk56

Posty: 8

 
Zobacz sobie jakieś miejsca w swojej okolicy, gdzie stomatolodzy prowadza działania w zakresie stomatologii estetycznej. Temat dobrze się rozwija i jest spore zainteresowanie takimi usługami więc będzie szansa na to, że takiego stomatologa uda się znaleźć.

bertys

Posty: 5

 
U mnie bardzo dobrze sprawdziło się wykonanie implantów all on 6, ale musisz się liczyć z tym, że koszty takiego zabiegu też będą wysokie.

Joe

Posty: 5