klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Ratujcie, bo już nie daje sobie rady. Mam uporczywy trądzik, którego podleczają tylko kwasy i zabiegi u kosmetyczny. Wszelkie antybiotyki, retinoidy i inne leki w ogóle na mnie nie działają. Dermatolog rozkłada ręce (a to już czwarty w mojej „karierze”) i mówi, że jestem ciężkim przypadkiem. Zauważyłam, że z wiekiem po trądziku zaczynają mi zostawać coraz większe blizny i niedługo będę się borykać i z pryszczami i z bliznami. Już nie wiem co robić. :((

benia

Posty: 8

 
Też mam taki trądzik i też nic nie pomaga. Mam przez to bardzo niską samoocenę i boję się wychodzić do ludzi, bo mam wrażenie, że patrzą na moją twarz.

amrmas22

Posty: 11

 
Dziewczyny z mojej pracy chodzą systematycznie do dr Izabeli Lenartowicz w Katowicach. Bez problemu znajdziesz w internecie.

Black_Riot

Posty: 9

 
Próbowałaś doustnych tabletek z retinoidami? Może to jest bardzo kontrowersyjne rozwiązanie, a jak to nie pomoże, to nie wiem, zostaje Ci tylko chodzić często do lekarza i do kosmetyczki.

Oct714

Posty: 12

 
Kochana, ja kiedyś miałam zerową wiedzę o zabiegach medycyny estetycznej i jak szłam pierwszy raz no botox, to też się tak bałam. Co się później okazało, to całkowicie niepotrzebnie, bo cały ten zabieg trwał 10 minut i po wyjściu z gabinetu właściwie nie czułam, że miałam cokolwiek robione z twarzą, a po paru dniach wyglądałam, jakbym odmłodniała o co najmniej 10 lat.

Robuś

Posty: 9

 
W tej klinice w Katowicach http://lenartowiczclinic.pljest taka pani doktor, która leczy trądzik laserem. To leczenie polega na takich strzałach laserem w twarz i ta twarz jest taka jakby poparzona, nawet jakby przypalona, ale naprawdę goi się wszystko fenomenalnie i później wygląda potem super. Jeśli jesteś już w takiej podbramkowej sytuacji, to ja bym się na Twoim miejscu zdecydowała.

Jacuś

Posty: 8

 
Tak, jak najbardziej polecam Ci ten zabieg. Ja miałam ogromne kompleksy na punkcie swoich wąskich ust, których wcale nie było widać, a po jednym mililitrze moje usta są nareszcie takie, jakie chciałam.

Yuri20

Posty: 14

 
Ja myślę, że trzeba się starzeć z godnością. Dbać o swoją higienę i po prostu zgodzić się z tym, że czas mija, i już nie będziemy wyglądać tak, jak kiedyś.

q-olek

Posty: 5

 
Kwas hialuronowy jest dobry, ale musisz mieć świadomość, że zabieg trzeba będzie powtarzać. U mnie pierwszy raz musiałam dostrzyknąć po roku, a za drugim razem mija już półtora roku i wszystko wygląda super. Co do kliniki, to wszystko zależy od Twojego budżetu i adresu.

Wariat

Posty: 6

 
Ja mam swój patent. Przede wszystkim nie jem mięsa i zdrowo się odżywiam, piję 2 litry wody dziennie. Czasami mi się nie chce, ale się zmuszam i robię sobie masaż twarzy, tylko że ten masaż robię już od 10 lat, więc to trochę inna sprawa.

seruser

Posty: 10