ogrzewanie podłogowe niepołomice, znacie kogoś ?

ogrzewanie podłogowe niepołomice, znacie kogoś ?

Potrzebna na już firma, która zajmuje się ogrzewaniem podłogowym w Krakowie i robi to naprawdę bardzo solidnie. Dajcie mi znać, jeśli macie kogoś zaufanego do takich prac.

hubertus

Posty: 1

 
Najlepiej jest łączyć zwykłą instalacje z grzejnikami z tą pod podłogą. Mamy w salonie podłogówkę, a w innych pokojach zwykłe grzejniki. Nie narzekam, bo w domu przez całą zimę jest naprawdę bardzo ciepło.

KKkurol

Posty: 4

 
Według moich wyliczeń ogrzewanie podłogowe jest o wiele bardziej ekonomiczne. Do tego idealnie nadaje się dla osób, które mają problemy z astmą albo alergiami. U mnie dzieci mają takie problemy, ale dzięki podłogówce są o wiele zdrowsze i czują się znacznie lepiej.

dabuj45

Posty: 9

 
Dla mnie ogrzewanie podłogowe jest najlepsze. Zero grzejników i tych rur, jakie wszędzie widać. Polecam wszystkim, mimo że początkowo taka instalacja jest trochę droższa. Po sezonie potraci się wszystko zwrócić.

pilor56

Posty: 7

 
U nas w domu działa ogrzewanie podłogowe i są grzejniki. Woleliśmy sobie takie połączenie zrobić i wszystko działa naprawdę bardzo dobrze. Hydraulik, którego wynajęliśmy bardzo dobrze się na wszystkim znał. Mamy już trzy sezony za sobą i nie mamy z ogrzewaniem praktycznie żadnego problemu, dlatego polecam.

eluśrrr

Posty: 16

 
Słyszałem o jakiejś firmie, która montuje ogrzewania podłogowe w Krakowie i wiele za to nie bierze. Muszę popytać wśród swoich znajomych, kto to jest i wtedy dam Wam znać. Znajomy ma ogrzewanie podłogowe od nich i jeszcze nigdy nie narzekał, czyli robią dobrze.

nighthaze

Posty: 5

 
Zawsze, jeśli mam wynająć hydraulika to bardzo dokładnie sprawdzam, czym się zajmował. Najlepiej to sprawdzić prace, które wykonał, bo wtedy można natrafić na kogoś, kto naprawdę się na swojej pracy bardzo dobrze zna.

reavan

Posty: 2

 
Mnie ogrzewanie podłogowe w Niepołomicach montował ten hydraulik gdymaszproblem.pl i jestem niezwykle zadowolony z efektów jego pracy.

BMGMIREK

Posty: 21

 
Słyszałem już wiele przeróżnych zdań na temat ogrzewania podłogowego. Sam takiego nie mam, ale zastanawiałem się czy nie zamontować. Mam stary dom i trzeba byłoby przygotować na nowo całe podłoże, a to wiąże się z wysokimi kosztami. Gdybym dzisiaj budował dom na pewno bym się na takie ogrzewanie zdecydował.
Montażem ogrzewania podłogowego w Skawinie zajęła się jedna z popularniejszych tam firm. Nie pamiętam jej nazwy, ale gdzieś będę ją jeszcze miał to dam znać, kto to jest.

alidomus

Posty: 3

 
Montaż zostawiamy specjalistom to w łatwy sposób można coś pominąć. Niestety, ale później zrywanie podłogi nie należy do przyjemnych. Po co ryzykować skoro można wezwać ekipę, która wykona wszystko w taki sposób, aby działało poprawnie?

bodeksus

Posty: 7